Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Новий навчальний рік у школярів з вивченням англійської мови

  Зміст статті:

 • Як підготувати дитину до 1 вересня. Початок навчального року
 • Як ефективно дитині вивчати англійську та встигати за шкільною програмою
 • Тестування рівня англійської у школярів перед навчанням у школі
 • Твір з англійської: The First of September / Перше вересня
 • 10 корисних англійських фраз про "навчання"

icon lamp Пройти тест

Новий навчальний рік 2022-2023 невпинно наближається. Хтось тільки згадує, що 1 вересня ось-ось настане, а команда нашої школи сумлінно працює над підготовкою до початку навчання. Безпека наших студентів, їх батьків та викладачів була, є і буде для нас пріоритетом. Новий навчальний рік в EnglisHouse розпочнеться в ОНЛАЙН форматі. Приєднуйтесь на онлайн курси базової англійської для школярів!

Як підготувати дитину до 1 вересня. Початок навчального року

Майже завжди кінець серпня та початок вересня є трохи метушними та приносять стрес батькам та учням. Хочеться встигнути максимально все можливо: придбати необхідні канцтовари, отримати підручники, дізнатися розклад, організувати додаткові заняття (спортивні тренування чи навчання), а якщо ваша дитина йде в перший клас, що тут й казати. 

Ми попіклувалися про те, щоб планування додаткових онлайн занять з англійською стало для вас максимально легким. Щоб записатися на навчання до EnglisHouse ви можете звернутися до нашого сайту, подзвонити чи написати на гарячу лінію +380675399149  або скористатися нашою Instagram сторінкою. Перш за все ми пропонуємо кожному відвідати наше безкоштовне вступне заняття.

Безкоштовне вступне заняття проходить онлайн у Skype, Zoom або Google meet. На цьому занятті у вас є можливість познайомитися з нашою школою, визначити рівень знань дитини з англійської мови, обговорити цілі, які ви ставите перед школою.

Також, ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту занять, дату початку навчання, обрати індивідуальний формат навчання або груповий. Методист обов’язково розповість вам про процес навчання, наші методики, познайомить з навчальними матеріалами та нашою платформою, а ще з радістю відповість на будь-які ваші запитання

Ми вже формуємо розклад груп на новий навчальний рік, тож підібрати саме ті дні та час, які вам необхідні, надзвичайно легко. Обираючи індивідуальні заняття, ми зможемо запланувати їх затим розкладом, що є для вас максимально комфортним.

Як ефективно дитині вивчати англійську та встигати за шкільною програмою

Навчання в школі є дуже інтенсивним, адже дитину чекає величезна кількість предметів та інформації, яку треба засвоїти. Не дивно, що вивчення англійської може викликати чи не найбільші складнощі. Дуже важливо, аби дитина почувала себе на заняттях впевнено, тож вчасно підібрані додаткові заняття допоможуть не тільки гарно розуміти шкільні теми, але й навіть випереджати шкільну програму.

Програми в EnglisHouse відповідають міжнародним стандартам CEFR, які використовуються для визначення рівнів володіння англійською мовою. Теми, підручники та додаткові матеріали відповідають віковим особливостям школярів. Для кожної групи та студентів обирається курс, який також відповідає цілям учнів та батьків: комусь необхідно покращити успішність у школі, хтось бажає посилену підготовку до ЗНО, інший студент планує переїзд за кордон, а тому потрібно більше уваги приділити розмовній мові. Саме таким чином можна отримати якісний результат у найкоротші сроки. 

До того ж, онлайн навчання має свої особливості. Для кращого сприйняття інформації візуально викладачі завжди працюють з демонстрацією екрану та онлайн дошками. Інтерактивний підхід до навчання дає можливість цікаво та ефективно викладати англійську онлайн. Також, кожен студент отримує доступ до власного кабінету на онлайн платформі EnglisHouse, яка стає відмінним інструментом для додаткового навчання студента.

Тестування рівня англійської у школярів перед навчанням у школі

Іноді батьків цікавить, чому ми приділяємо багато уваги безкоштовному вступному заняттю та визначенню рівня. Було би набагато легше обирати програми відповідно до того, в якому класі навчається дитина. 

Насправді, для вивчення англійської мови набагато ефективніше розподіляти дітей саме за рівнями, представленими CEFR. Ці стандарти є визначеними на міжнародному рівні і дають можливість чітко відокремити наступні рівні англійської:

 • Starter (Beginner) Pre-A1
 • Elementary A1
 • Pre-Intermediate A2
 • Intermediate B1
 • Upper-Intermediate B2
 • Advanced C1
 • Proficiency C2 

Кожен рівень містить в собі чітко визначені лексичні та граматичні теми, характер навичок письма, розуміння на слух, розмовного мовлення, які має опанувати студент. Тому неможливо вбачати відповідність між класом загальноосвітньої школи та справжнім рівнем володіння англійською у дитини. Детальну інформацію щодо курсів за рівнями можна дізнатися на нашому сайті у розділі зі школярами

На практиці ми бачимо, що вивчати англійську на рівні Elementary може як дитина віком 10-ти років, так вже підліток років 15-ти. Проте, програми EnglisHouse передбачають використання підручників та матеріалів, які є актуальними для певного віку та інтересів учня.

Іноді школярі дещо нервують, коли дізнаються про тестування, тому завжди вживаємо слово “заняття”. Зазвичай методист виконує разом з дитиною кілька інтерактивних завдань, які допомагають краще побачити, в яких темах школяр вже гарно орієнтується, на якому рівні його навички. Все проходить досить невимушено та легко. Радимо батькам залишити дитину з методистом наодинці, адже деякі діти можуть ніяковіти у присутності батьків. По закінченню батьки можуть приєднатися до зустрічі знову. Методист, в свою чергу, обов’язково дасть детальний фідбек щодо заняття і продовжить спілкування щодо навчання. 

Твір з англійської: The First of September / Перше вересня

1-го вересня розпочинається новий навчальний рік у школах, коледжах, університетах та інших навчальних закладах в Україні.

Учні, що відпочили під час літніх канікул, поспішають до школи. Вони встигли скучити за своїми однокласниками та вчителями. Першокласники переживають найбільше, адже вони йдуть до школи вперше.

Усі учні приходять із квітами, які вони хочуть подарувати своїм улюбленим вчителям. За традицією, багато випускників одягають шкільну форму.

1 вересня рідко проводять звичайні шкільні уроки. Зазвичай у школі влаштовують особливі святкові заходи. День починається зі святкової урочистої лінійки.

У містах також проходить багато різних заходів. На центральних площах та у парках організовують концерти, театральні вистави, атракціони та всілякі розваги.

Це чудово, що перший навчальний день розпочинається зі святкових заходів. Учні та батьки сприймають початок навчання, як щось особливе та радісне. Попереду на школярів чекає напружений рік сповнений нових знань та сумлінного навчання.

 

On September 1st, it is the start of a new academic year in schools, colleges, universities and other educational institutions in Ukraine.

Students, who rested during the summer holidays, rush to school. They miss their classmates and teachers. First graders experience the most stress, because they go to school for the first time.

All students come to school with flowers that they want to give to their favorite teachers. By tradition, many graduates wear school uniforms.

Regular school lessons are rarely held on September 1st. Schools usually arrange special celebrations. The day begins with a festive ceremonial lineup.

Various festive events are also held in the cities. Concerts, theater performances, attractions and all kinds of entertainment are organized in central squares and parks.

It is wonderful that the first day of school starts with some events and celebrations. Students and parents perceive the beginning of the new academic year as something special and joyful. The busy year full of new knowledge and diligent study awaits schoolchildren ahead.

10 корисних англійських фраз про "навчання"

Викладачі EnglisHouse підготували добірку цікавих та корисних фраз на тему навчання, які можуть стати у нагоді. 

 

 • to revise – повторювати, навчатися, готуватися

Sorry, I can’t go to the film tonight, I need to revise for tomorrow’s biology exam.

Вибач, я не можу сходити на фільм сьогодні ввечері. Мені потрібно готуватися до завтрашнього іспиту з біології.

 

 • a teacher’s pet – улюбленець у вчителя, той, хто добре вчиться, добре поводиться і намагається йому догодити

She was the teacher's pet, and everyone hated her.

Вона була улюбленицею вчителя, і її ненавиділи.

 

 •  to draw a blank – не зуміти відповісти на запитання, згадати щось або досягти результату

Why do we recognize a face, але sometimes draw a blank when it comes to the name?

Чому ми впізнаємо обличчя, але коли доходить до імені, не можемо його згадати?

 

 • to know by heart – знати напам'ять

I can’t sing that song in front of an audience if I don’t know the words by heart.

Я не можу заспівати пісню перед усіма, якщо я не знаю слова напам'ять.

 

 • to goof off / around – відлинювати від роботи, нічого не робити, займатись нісенітницею

The teacher told them to stop goofing off and get back to work. 

Вчитель сказав їм перестати займатися нісенітницею та повернутися до роботи.

 

 • to drop out of (school, etc.) – покинути навчання до його завершення

He’d dropped out of high school at the age of 16. 

Він покинув школу у 16 років.

 

 • to cover a lot of ground – охоплювати велику кількість знань

The history lecture covered a lot of ground today.

На сьогоднішній лекції з історії розглядалося багато питань.

 

 • a term (Br.E) / semester (Am.E) – семестр

It’s hard to plan a holiday with Sophie, my school has semesters but hers has trimesters.

Важко планувати канікули із Софі: мій навчальний рік поділено на семестри, а її на триместри.

 

 • a prospectus – брошура, що описує деталі навчальних занять чи курсів

Did you see the prospectus for the new writing class? I’m very interested in taking it.

Ти бачив брошуру про нові заняття з письменства? Мені було б цікаво записатися туди.

 

 • a pop quiz – несподіваний короткий тест або контрольна

My economics professor gave us a pop quiz today! Luckily I reviewed the information last night.

Викладач економіки влаштував сьогодні тест! На щастя, я переглянув матеріал минулої ночі.

Онлайн формат навчання стає все більш популярним в Україні та світі і не тільки через реалії та події, які відбуваються. Він дозволяє організувати інтерактивні заняття для студентів, які іноді є навіть більш ефективними і зручними. На заняттях в EnglisHouse школярі будь-якого віку можуть з легкістю здобути високих результатів, адже наша місія – бути найкращим освітнім простором для вивчення англійської мови в Україні!

 

 

 

 

 

 

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог