Липнева спекотна знижка 🔥 ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на всі курси 🤩

Наші школи

Телефонуйте нам з усіх питань: +38 (067) 539 91 49 з 9:00 до 19:00

Правий берег
Лівий берег
Актуальні питання
Що таке Безкоштовне Вступне Заняття?
Це Ваша перша зустріч з методистом нашої школи. Проводиться для того, щоб визначити ваш рівень володіння англійською мовою, продемонструвати навчальні матеріали, за якими ми вивчаємо англійську і, виходячи з Ваших цілей і результатів тестування, підібрати найоптимальнішу програму навчання для Вас.
Як записатися на пробне заняття?
Щоб записатися на безкоштовне вступне заняття потрібно заповнити форму на нашому сайті, вказати ім'я, номер телефону і для кого цікава англійська (дорослий, дитина, дошкільник). З Вами зв'язується наш менеджер, який допоможе вибрати школу мережі EnglisHouse, зручну для Вас за місцем розташування або варіант вивчення англійської онлайн. Протягом цього ж дня з вами зв'язується менеджер обраної школи або менеджер онлайн-навчання, щоб узгодити час першого вступного заняття з методистом.
Де подивитися прайс?
Вибирайте розділ, для кого вам цікава англійська. Це може бути дорослий, школяр або дошкільник. Перейшовши в цей розділ, ви зможете ознайомитися з нашим прайсом або в меню розділ "Вартість"
Як відбувається оплата?
Оплата здійснюється готівкою в будь-якій з наших шкіл або безготівковим розрахунком оплата на сайті, оплата на рахунок або будь-яким зручним для вас способом. Оплата за навчання вноситися щомісяця, до початку навчання або за весь курс (відразу або частинами). Вартість всього курсу англійської можна дізнатися після вступного заняття, коли буде відомий ваш рівень і програма навчання. У разі пропуску занять наші студенти мають можливість відпрацювати їх.
Які в EnglisHouse викладачі?
Наші викладачі - це фахівці в своїй галузі з великим бажанням запалювати любов'ю до англійської всі вікові категорії. Весь викладацький склад проходить трьохетапний відбір, стажування за системою навчання і розвитку персоналу. Систематично в компанії проводяться тренінги для підвищення кваліфікації викладачів за сучасними методиками навчання, новинкам в нашій сфері, діджіталізаціі навчання і ефективним online-ресурсів.
Умови надання послуг

З умовами надання послуг ви можете ознайомитись на сторінці "Умови надання послуг"