ТИСНИ та починай навчання зараз зі знижкою 15%!

Наші школи (працюємо онлайн)

Телефонуйте нам з усіх питань: +38 (067) 539 91 49 з 9:00 до 19:00

Правий берег
Лівий берег
Актуальні питання
Що таке Безкоштовне Вступне Заняття?
Це Ваша перша зустріч з методистом нашої школи. Проводиться для того, щоб визначити ваш рівень володіння англійською мовою, продемонструвати навчальні матеріали, за якими ми вивчаємо англійську і, виходячи з Ваших цілей і результатів тестування, підібрати найоптимальнішу програму навчання для Вас.
Як записатися на пробне заняття?
Щоб записатися на безкоштовне вступне заняття потрібно заповнити форму на нашому сайті, вказати ім'я, номер телефону і для кого цікава англійська (дорослий, дитина, дошкільник). З Вами зв'язується наш менеджер, який допоможе вибрати школу мережі EnglisHouse, зручну для Вас за місцем розташування або варіант вивчення англійської онлайн. Протягом цього ж дня з вами зв'язується менеджер обраної школи або менеджер онлайн-навчання, щоб узгодити час першого вступного заняття з методистом.
Де подивитися прайс?
Вибирайте розділ, для кого вам цікава англійська. Це може бути дорослий, школяр або дошкільник. Перейшовши в цей розділ, ви зможете ознайомитися з нашим прайсом або в меню розділ "Вартість"
Як відбувається оплата?
Оплата здійснюється готівкою в будь-якій з наших шкіл або безготівковим розрахунком оплата на сайті, оплата на рахунок або будь-яким зручним для вас способом. Оплата за навчання вноситися щомісяця, до початку навчання або за весь курс (відразу або частинами). Вартість всього курсу англійської можна дізнатися після вступного заняття, коли буде відомий ваш рівень і програма навчання. У разі пропуску занять наші студенти мають можливість відпрацювати їх.
Які в EnglisHouse викладачі?
Наші викладачі - це фахівці в своїй галузі з великим бажанням запалювати любов'ю до англійської всі вікові категорії. Весь викладацький склад проходить трьохетапний відбір, стажування за системою навчання і розвитку персоналу. Систематично в компанії проводяться тренінги для підвищення кваліфікації викладачів за сучасними методиками навчання, новинкам в нашій сфері, діджіталізаціі навчання і ефективним online-ресурсів.
Умови надання послуг для малюкiв

Англійська для малюків
1. Вартість щомісячного курсу розраховується як добуток кількості занять в місяць на вартість одного заняття;
2. Оплата здійснюється попередньо, а не пізніше 25-го числа поточного місяця, за наступний.
3. Школа залишає за собою право здійснювати фото / відео-записи консультацій, розміщувати їх на своєму сайті (englishouse.com.ua) і в соц. мережах.
4. Контактні дані слухачів можуть вживатися тільки школою для інформування шляхом смс -, e-mail - розсилок.

Пропуски. Групова форма навчання
1. У разі пропуску 1-3х занять, перерахунок вартості оплати за місяць не здійснюється. За бажанням, пропущені заняття можуть бути відпрацьовані в групі відповідного рівня слухача при наявності вільних місць;
2. У разі пропуску від 4-х занять поспіль, перерахунок вартості оплати за місяць здійснюється за фактом занять в групі і на залишок грошових коштів клієнт набуває доп. заняття для проходження пропущеного матеріалу (наприклад індивідуальні заняття, заняття в групі або ЕnglishTime). Заняття відпрацьовуються в обов'язковому порядку протягом
30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць;
3. При тривалій відсутності слухача (більше 5 занять поспіль), в разі, якщо сума за місяць ще не оплачена, школа залишає за собою право не зберігати місце в розкладі / групі.
4. У разі, якщо кількість слухачів в групі протягом місяця скоротилося до 2-х, вартість заняття до кінця місяця не змінюється, при цьому школа має право Скоротити їх тривалість. По закінченню місяця навчання, умови і вартість може змінюватися, що попередньо обмовляється зі слухачем.

Пропуски. Індивідуальна форма навчання
1. З об'єктивних причин, батьки мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць.
2. Скасування заняття допускається за 24 години до його проведення. У разі скасування в день проведення - заняття вважається таким, що відбувся і підлягає до сплати в розмірі 100%

Умови надання послуг для школярів

Англійська для школярів
1. Вартість щомісячного курсу розраховується як добуток кількості занять в місяць на вартість одного заняття;
2. Оплата здійснюється попередньо, не пізніше 25-го числа поточного місяця, за наступний.
3. Школа залишає за собою право здійснювати фото / відео-записи консультацій, розміщувати їх на своєму сайті (englishouse.com.ua) і в соц. мережах.
4. Контактні дані слухачів можуть використовуватися тільки школою для інформування шляхом смс -, e-mail - розсилок.

Пропуски. Групова форма навчання
1. У разі пропуску 1-2х занять, перерахунок вартості оплати за місяць не здійснюється. За бажанням, пропущені заняття можуть бути відпрацьовані в групі відповідного рівня при наявності групи і вільних місць.
2. При пропуску 3-х і більше занять поспіль (* з російськомовним ведучим) призначаються додаткові індивідуальні заняття для проходження пропущеного матеріалу і «догонялки» в групі (з російськомовним викладачем або в групі з NS на вибір слухача) відповідного рівня при наявності групи і вільних місць. кількість додаткових занять залежить від кол-ва пропущених:
* 3 пропуску - індивідуально 45 хв і 1 заняття в групі
* 4 пропуску - індивідуально 45 хв + 45 хв і 1 заняття в групі
* 5 пропусків - індивідуально 60 хв + 60 хв і 1 до заняття в групі.
Пропуски відпрацьовуються в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць;
3. При тривалій відсутності слухача (більше 5 консультацій), в разі, якщо сума за місяць не оплачена, школа залишає за собою право не зберігати місце в розкладі / групі.
4. У разі, якщо кількість слухачів в групі протягом місяця скоротилося до 2-х, вартість занять до кінця місяця не змінюється, при цьому школа має право скоротити їх
тривалість. По закінченню місяця навчання, умови і вартість може змінюватися, що попередньо обмовляється зі слухачем.

Пропуски. Індивідуальна форма навчання
1. З об'єктивних причин, батьки мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати за місяць.
2. Скасування заняття допускається за 24 години до його проведення. У разі скасування заняття в день його проведення воно вважається таким, що відбувся і підлягає до сплати в розмірі 100%

Умови надання послуг для дорослих

Англійська для дорослих
1. Оплата за курс проводиться щомісячно в залежності від кількості занять в місяць. Оплата в розмірі 3-х занять проводитися мінімум за день до початку занять. Оплата за наступний місяць проводитися не пізніше 25-го числа поточного місяця.
2. У разі припинення, з поважних причин, протягом навчального курсу, клієнт може «заморозити» залишок коштів на наступний курс (за попередньою заявкою).

Групова форма навчання
3. У разі, якщо кількість слухачів в групі протягом пакета скоротилося до 2-х, вартість занять до кінця пакета не змінюється, при цьому школа має право скоротити тривалість занять. По закінченню пакета, умови і вартість може змінюватися, що попередньо обмовляється зі слухачем.
4. Додатково до вартості пакета включені 3 безкоштовні консультації з методистів школи, тривалістю до 45 хвилин кожна, які слухач може відвідати за бажанням, по попереднім записом у адміністратора школи. Додаткові консультації слухач може відвідати протягом терміну дії пакета.
5. У разі пропуску занять, перерахунок вартості оплати за курс не здійснюється. При частих пропусках, за бажанням слухача, для проходження пропущеного матеріалу, можуть призначатися додаткові індивідуальні заняття.

Індивідуальна форма навчання
6. Через об'єктивні причини, слухачі мають право скасувати заняття і відпрацювати його в обов'язковому порядку протягом 30 днів без перерахунку вартості оплати. При цьому повідомляти про скасування необхідно за день до його проведення.

"Сертифікат" зразка школи в кінці курсу
1. Щомісячна відвідуваність слухача протягом курсу - 75% і вище. Відповідальним за контроль відвідуваності є методист школи.
2. Щомісячне тестування за програмою - 75% і вище. Відповідальним за організацію і перевірку тестування є провідний групи.
3. Підсумкове тестування по закінченню курсу - 75% і вище. Відповідальним за організацію тестування є провідний групи. Відповідальним за перевірку тестування є методист школи.
4. Сертифікат видається в разі відсутності заборгованості за курс.