Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Що таке літній табір в місті?

    Зміст статті:

  • Літній табір в місті це порятунок для батьків і радість дітей.

У таборі проходять навчальні програми, творчі майстер-класи, а також створюється простір для вільного спілкування між однолітками. Прекрасно, коли влітку можна відвести дитину в простір, де він розвивається, оздоровлюється і знаходить нових друзів, а ви спокійно працюєте і займаєтеся своїми справами, що б ввечері зустрітися і поділитися новими пригодами і подіями за день зі своєю дитиною.

icon lamp Пройти тест

Літній табір в місті це порятунок для батьків і радість дітей.

З досвіду минулого року можемо сказати, що за п'ять днів Англійського Табори в місті, за одну зміну, у дітей зав'язується міцна дружба, і вони по-новому починають дивитися на англійську мову.

Діти, які були в таборі торік улітку, охочіше відвідують заняття англійської на протязі навчального року, відповідально підходять до виконання домашнього завдання і більш усвідомлено вивчають нові теми в граматиці і лексиці. Другий рік EnglisHouse проводить англійський табір в Дніпрі для школярів. Для нас важливо підтримувати високий рівень англійської у ваших діток влітку, а так само прищеплювати інтерес до іноземної мови у молодого покоління, яке тільки починає пізнавати Англійська. І що б максимально реалізувати час літніх канікул, табір в Дніпрі наповнений іграми, конкурсами та творчими майстернями. А зараз про це все докладніше.

У кожній школі EnglisHouse, з липня місяця запускається Англійська літній табір, який буде функціонувати з 8.30 до 18.30. Кількість дітей у загоні від 5 до 10 осіб. Такий формат зміни дозволить хлопцям зав'язати міцну дружбу, вибудувати нові соціальні контакти і зануритися в новий формат комунікацій зі своїми однолітками. Вік дітей від 6 до 12 років.

З дітьми протягом дня будуть вожаті і вихователь. Вожатими є наші чарівні викладачі та турботливі адміністратори, а вихователь - менеджер школи. Всі вожаті табору проходять цикл навчальних тренінгів, який включає в себе систему роботи з групами дітей, техніку безпеки при роботі з дітьми та опрацьовують ігрові програми для літнього табору. У програмі дня Літнього табору в Дніпрі: 2-3 прогулянки і годину ігор або спортивних змагань на вулиці. Ігрові майданчики - це надійна територія, відведена для відпочинку дітей. Захищеність дітей в таборі це наш пріоритет. Всі ігри на вулиці контролюються дорослими керівниками для безпеки дітей.

Цього літа ми проводимо табір в місті за такими тематиками: movie star, top chart, I`m blogger, language world, iFuture. Таким чином, кожен день хлопці будуть занурюватися в тему зміни і розширювати своє уявлення і знання про неї.

Зміна табору складається з п'яти днів (з понеділка по п'ятницю). Протягом дня у хлопців будуть 2 заняття англійської, і без домашнього завдання, розбір теми дня англійською з використанням мультимедійних матеріалом, а так само гри, квести, вікторини.

Обов'язково в програмі кожної зміни літнього табору запланований один день для заходу на виїзді зі школи. Це похід в кіно, боулінг, планетарій, віртуальна реальність, соляна кімнати. Все залежить від локації табору.

Якщо Ви в пошуку варіанту річного проведення часу для вашої дитини і Вас зацікавив наш Англійська літній табір, то ви можете ознайомитися з його варіантами і вартість

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог