Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Кращі новорічні подарунки! Подарунковий сертифікат з англійської

Свята
15.12.2022

  Зміст статті:

 • Як правильно привітати з Новим роком та Різдвом на англійській?
 • Ідіоми або цікаві вирази зі словом Gift
 • Приклади незвичайних подарунків на Новий рік та Різдво (у США або Великобританії)
 • Подарунковий сертифікат на вивчення англійської мови

icon lamp Пройти тест

Настав час той самий чарівний час обирати подарунки до новорічних свят. Хтось любить спланувати все наперед, хтось, як завжди, готує все в останню мить. Але головне, які емоції отримує людина, приймаючи подарунок, адже її повні радості очі варті усіх турбот. Тож наша стаття присвячена святам, щирій радості та найкращим дарункам цього року.

Як правильно привітати з Новим роком та Різдвом на англійській?

Напередодні новорічних свят важливо підготувати ваші привітання близьким, друзям, колегам по роботі та клієнтам компанії. Варто дотримуватися певних правил та використовувати ті привітання, які будуть коректними у використанні. Тому розглянемо кілька особливостей вітань зі святами англійською мовою.

 • Усі поздоровлення діловим партнерам, колегам та клієнтам починайте неодмінно зі звернення на прізвище: Dear Mr. Smith.
 • Якщо особисто знайомі з адресатом, можна вказати безпосередньо ім’я: Dear Amanda.
 • У випадку з вітаннями загальні фрази, як Dear Customer або Dear colleague, звучать досить відсторонено.
 • Саме привітання краще почати з нового рядка. 

Наведемо приклади привітань з Новим роком та Різдвом, які можна використати залежно від ситуації.

Універсальні класичні привітання:

 • Best wishes for a merry Christmas and a happy New Year! Найкращі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
 • Christmas greetings and all good wishes for your health and happiness in the coming year! Вітаю з Різдвом Христовим і бажаю вам здоров’я та щастя в наступному році!
 • May Christmas be full of moments of warmth, love and happiness! Нехай Різдво буде сповнене моментами тепла, любові та щастя!
 • With warm and friendly wishes for a Merry Christmas and a Bright and a Happy New Year! З теплими та дружніми побажаннями Веселого Різдва та Світлого і Щасливого Нового Року!
 • Wishing you a Joyous Holiday Season and a New Year filled with Peace and Happiness! Бажаємо вам веселих свят і Нового року, наповненого миром і щастям!

Привітання для друзів та близьких:

 • Best wishes to my beloved friend for an amazing year ahead! May you have a merry Christmas and a lovely new year! Найкращі побажання дивовижного Нового року моєму любому другу! Щасливого Різдва та чудового Нового року!
 • May all your days be merry and bright, and may your Christmas be white! Merry Christmas! Нехай всі твої дні будуть веселими і світлими, а Різдво Христове білим! Щасливого Різдва!
 • May this Christmas be bright and cheerful. And may the New Year begin on a prosperous note! Нехай це Різдво буде яскравим і веселим. І нехай Новий рік почнеться на благополучній ноті!
 • So blessed to have such an amazing family. Wishing you the best of all this world can give because you deserve it. Merry Christmas! Яке щастя мати таку чудову сім'ю. Бажаю вам всього найкращого, що може дати цей світ, тому що ви цього заслуговуєте. Щасливого Різдва!
 • May the sunshine of happiness always shine above you! May love surround you! May you have a lovely new year! Нехай щастя, як сонячне світло, завжди сяє над тобою! Нехай любов оточує тебе! Щасливого Нового року!

Привітання для колег:

 • Our sincerest thanks and warmest wishes for the Holiday season and throughout the Christmas and the New Year! Наша щира подяка та найтепліші вітання з наступаючими Різдвом та Новим роком!
 • Sincerest wishes for hope, happiness and peace during holidays and throughout the coming Christmas and New Year! Найщиріші побажання надії, щастя та миру під час свят Нового року та Різдва!
 • Thank you for the pleasure of working with you. Happy holidays! Дякуємо за задоволення від співпраці з вами. Щасливих свят!
 • Wishing you and your family wonderful holidays and a blessed and peaceful Christmas & New Year! Бажаю вам і вашій родині чудових свят і благословенних і мирних Різдва та Нового року!
 • With appreciation for your business and with warmest wishes for a Merry Christmas and prosperous New Year! З вдячністю за вашу роботу та найтеплішими побажаннями Щасливого Різдва та Нового року!

Привітання для клієнтів:

 • Our company is joining in sending holiday greetings with all good wishes for Christmas and the New Year! Наша компанія приєднується до святкових привітань та побажань Щасливого Різдва та Нового року!
 • Thank you for choosing our company. It has been an honor and a pleasure to work with you this year. We wish you peace, happiness and abundant good health in the New Year! Дякуємо, що обрали нашу компанію. Для нас було честю працювати з вами цього року. Бажаємо вам у Новому році миру, щастя та міцного здоров’я!
 • It has been a pleasure to work with you this year. We wish you a merry Christmas and a prosperous New Year! Нам було приємно працювати з вами цього року. Бажаємо щасливого Різдва та Нового року!
 • Thank you for staying with us. We wish you a wonderful New year filled with joy and peace. We look forward to seeing you again in 2023. Дякуємо, що залишилися з нами. Бажаємо вам чудового Нового року, наповненого радістю та миром. Ми з нетерпінням чекаємо нових зустрічей у 2023 році.
 • We are grateful for our work with you in 2022, and we look forward to working together in the new year. Merry Christmas and a Happy New Year! Ми вдячні за нашу з вами співпрацю у 2022 році та з нетерпінням чекаємо на спільну роботу в новому році. Щасливого Різдва та Нового року!

Ідіоми або цікаві вирази зі словом Gift

Зазвичай привітання супроводжуються ще і подарунком, який так приємно отримати на новорічні свята. Для того, щоб позначити подарунок в англійській мові використовуються два слова – gift та present. Насправді, вони є доволі універсальними у використанні. 

Тим не менш, зі словом gift в англійській мові пов’язана певна кількість ідіом або ж сталих виразів. Їх особливість полягає в тому, що мова йтиметься не завжди про подарунок, тож краще їх значення запам'ятовувати аби не потрапити у незручну ситуацію. Розглянемо розповсюджені вирази:

 

 • to look a gift horse in the mouth

Ця ідіома має означає не бути критичним або підозрілим по відношенню до одержуваного безкоштовно або, як кажуть – з доброго коня не шкода і впасти.

He gave his old car as a gift; I know it's not a great one, but I wouldn't look a gift horse in the mouth.

Він подарував свою стару машину. Я знаю, що вона не чудова, але з доброго коня не шкода і впасти.

 

 • gift horse 

Частину минулої ідіоми gift horse можна вживати і окремо зі значеннями “дарований кінь” або ж “безкоштовний сир в мишоловці”, які мають більш негативні відтінки.

Alice never takes a gift horse seriously.

Еліс ніколи не вважає серйозним подарунком безкоштовний сир в мишоловці.

 

 • to beware of Greeks bearing gifts

Значення цієї ідіоми полягає в тому, що не варто довіряти супернику, який пропонує зробити щось приємне, адже, напевно, це пастка і все буде навпаки. До речі, тут йде алюзія на історію про греків, які обманом пробралися до Трої на дерев’яному коні.

John is always on the alert because he doesn’t trust his neighbors. So he is just thinking to beware of the Greeks bearing gifts.

Джон завжди напоготові, бо не довіряє своїм сусідам, адже тиха вода людей топить.

 

 • free gift

Але не все, що стосується слова gift має лише негативне значення. Наприклад, часто до покупки чи замовлення продавці додають безкоштовні примірники, пробники та семпли. Якраз вони і будуть мати назву free gift.

She got a new shampoo sample as a free gift.

Вона отримала зразок нового шампуню в подарунок.

 

 • God's gift

Ця ідіома допомагає позначити риси дуже привабливого чоловіка.

Tammy thinks John is so kind and polite, he's literally God's gift.

Теммі вважає, що Джон такий добрий і ввічливий, що він буквально як подарунок від Бога.

 

 • the gift of gab 

А так говорять про людей, які мають дар красномовства.

Oprah Winfrey really has the gift of gab.

Опра Вінфрі дійсно володіє даром красномовства.

 

 • to have a gift for (doing) something

За допомогою такого виразу можна розказати про людину, яка має природні здібності до чого-небудь.

Dan has been dancing for 13 years. He has a gift for dancing.

Ден займається танцями 13 років. У нього є талант до танцю.

Приклади незвичайних подарунків на Новий рік та Різдво (у США або Великобританії)

Одразу після Чорної п'ятниці у США та Великобританії починається сезон різдвяного шопінгу. Вітрини магазинів та торгівельних центрів так і закликають тебе щось придбати, адже традиційно мають неперевершені оздоблення та декор. 

Зазвичай над подарунком близьким думають чи не весь рік, адже хочеться обрати щось справді особливе. Гарним помічником можуть стати так-звані wish lists, які складають люди, додаючи туди бажані подарунки. Такий спосіб може дуже полегшити вибір подарунка. Але іноді його обрати дуже непросто. В такій ситуації на допомогу можуть прийти ідеї незвичайних подарунків в Інтернеті. 

Хтось надихається у Pinterest, хтось читає статті на Buzzfeed, інші скролять стрічку Tik Tok та переглядають актуальні подарунки. Саме тому ми вирішили пошукати, які ж оригінальні подарунки частіше обирають у 2022 році та склали п’ятірку цікавих:

 

Sandwich maker / Сендвічниця

Сендвічниця за кілька хвилин готує поживний сніданок із теплим хлібом, ідеально приготованими яйцями та великою кількістю начинки Прості експлуатація та очищення також робить її одним із найкращих подарунків для студентів.

 

Monopoly special edition /  Спеціальний випуск гри Монополія

Сьогодні вже не цікаво грати у стандартну версію гри. Для прихильників фільмів, серіалі та ігор можна придбати спеціальні випуски, де гра та власність будуть адаптовані до певної тематики. Тож можна зіграти за Дейенеріс та нарешті стати королевою Семи королівств.

 

Tea set / Набір чаю

Провести вечори, насолоджуючись ароматним чаєм може стати можливим, якщо придбати оригінальні набори. Унікальним є асортимент із 45 різнокольорових пакетиків чаю зі смаками, що виходять далеко за межі типового чорного чаю з бергамотом.

 

Dyson pet grooming kit / Набір для догляду за домашніми тваринами від Dyson

Цей набір для догляду за домашніми тваринами представляє собою набір насадок, який забезпечує професійний догляд за довго- та середньошерстими домашніми тваринами. З ним можна скасувати поїздки до грумера, тож власники собак вам точно подякують.

 

Portable outdoor table and storage cabinet / Портативний відкритий стіл і шафа для зберігання

Унікальна ідея подарунку, до якого ваші близькі будуть звертатися цілий рік. Це тому, що стіл легко переміщується з тераси на патіо, з гаража на подвір’я і в будь-яке інше місце, де потрібна стільниця з місцем для зберігання. Щоб отримати екстра-особливий подарунок, можна заповнити його необхідними речами для гриля та обладнанням для активного відпочинку.

Подарунковий сертифікат на вивчення англійської мови

Більшість людей болісно довго думають над подарунками друзям та рідним на Новий рік, день народження або будь-яке інше свято. Всі ми хоч раз намагалися підібрати потрібний подарунок серед тисячі товарів в Інтернеті, губилися у нескінченних акціях, обережно розпитували або хотіли отримати хоч натяк.

Вірогідно, ваші друзі та близькі мають за мету вивчити англійську мову та вільно нею спілкуватися. Володіння англійської сьогодні є не бонусом, а просто необхідністю. Чи хотіли б ви зробити приємний і корисний подарунок? Тоді вам просто необхідно звернути увагу на наші подарункові сертифікати від EnglisHouse на онлайн-курси англійської мови.

Ваші друзі або близькі зможуть скористатися подарунковим сертифікатом для оплати послуг, які ви можете обрати. Придбати такий сертифікат дуже легко. Достатньо звернутися на наш сайт та залишити дані.  Після оформлення замовлення наші менеджери зв’яжуться з вами та допоможуть визначитися з курсом занять, форматом навчання і сумою подарунка, а також уточнять усі деталі.

Сертифікат на навчання англійської мови може стати дуже оригінальним та нетривіальним подарунком, який на 100% завжди буде актуальним.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог