Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Усе про літній інтенсив англійської онлайн

  Зміст статті:

 • Літні мовні курси: переваги вибору саме цієї пори року для вивчення
 • Літні курси англійської: особливості для дiтей та дорослих
 • Літній інтенсив англійської в онлайн форматі
 • Які бувають літні мовні курси
 • Літні курси англійської мови – як можливість вивчати іноземну мову на канікулах
 • Головні особливості та переваги літніх курсів англійської

icon lamp Пройти тест

Багато хто вважає, що літо – це час для відпочинку. Традиційно навчання асоціюється з вереснем. Але чи варто відкладати здобуття знань та вивчення англійської до осені? Ми спробуємо зламати цей стереотип та розповімо, які можуть бути переваги літніх курсів з англійської.

Літні мовні курси: переваги вибору саме цієї пори року для вивчення

Можна виділити кілька переваг вивчення англійської влітку. Протягом року всі напружено працюють, і доволі важко виділити достатньо часу на заняття англійською. Або ж більшу частину часу школярів та студентів, на жаль, забирає навчання.

Влітку ритм життя завжди уповільнюється. На літніх онлайн курсах можна забути про брак часу, з головою зануритися в навчання та вивчити англійську мову набагато швидше, ніж під час роботи у звичайному, неквапливому темпі. Багато учнів взагалі починають вивчати англійську мову саме влітку, адже в цей існує набагато більше цікавих варіантів навчання.

Для тих же людей, які протягом року вже присвятили багато свого часу вивченню іноземної мови, курси англійської мови влітку дають змогу не лише уникнути тривалих перерв у навчанні, а й допоможуть швидко прогресувати в оволодінні мовою. За літо можна підняти свій рівень англійської на цілий рівень.

Літні курси англійської: особливості для дiтей та дорослих

Перш ніж обрати літній курс, дуже важливо чітко визначити мету навчання або цілі, які ви ставити перед собою. Для школярів та дорослих вони, звичайно, будуть різними. Проте, дуже часто мета у вивченні англійської грає вирішальну роль. Саме вона змушує нас проводити вільний час наодинці з навчальним матеріалом, а не в шумній компанії друзів. А якщо у мети є ще й часові рамки, ми можемо творити дива та освоювати величезні обсяги інформації у найкоротші терміни.

Тож, які цілі на літо ставлять перед собою більшість студентів?

 • Дошкільнятам літні заняття дадуть змогу підготуватися до школи. Всім відомо, що перший клас приносить із собою купу нового для дитини: нові викладачі, купа занять, однокласники, а тут ще й нова мова. Тому буде вдалим рішенням розпочати знайомство з англійською раніше аби на заняттях дитина почувала себе комфортно.
 • Дітям навчання влітку допоможе підтягнути навички читання, розширити словниковий запас, покращити знання з граматики. Ми працюємо за власною програмою, відмінною за шкільну. Отже, студент може розглядати теми, з якими в школі тільки буде знайомитись у майбутньому. В школі він буде випереджати за знаннями інших однокласників.
 • Для підлітків – це чудова можливість подолати мовний бар'єр, навчитися працювати в команді та грамотно висловлювати свої думки англійською. Багато студентів влітку розпочинають підготовку до міжнародних іспитів або ЗНО, тому що з'являється більше вільного часу для занять, ніж під час навчального року, коли навантаження значно більша.  
 • Дорослі вбачають у літніх заняттях спосіб провести літо продуктивно, підвищити рівень англійської перед відпусткою або отриманням нової посади на роботі. Завжди є можливість обрати групові заняття аби практикувати розмовну англійську або ж індивідуальні заняття з найбільш комфортним для себе розкладом.

Літній інтенсив англійської в онлайн форматі

Літній інтенсив англійської мови в онлайн форматі – найкращий варіант занять для тих людей, які цінують свій час. Зазвичай насичений темп життя стає на заваді постійного відвідування звичайних занять. Проте влітку часто зменшується навантаження на роботі, у школярів та студентів починаються літні канікули. Прискорений формат навчання літнього інтенсивного онлайн курсу англійської у EnglisHouse призначений для освоєння значного обсягу знань в стислий термін.

Інтенсивний курс англійської мови онлайн допомагає перейти на якісно новий рівень та опанувати велику кількість матеріалу. Чому будь-який студент може швидко досягти поставленої мети? Ми допомагаємо вам обрати програму, що відповідає рівню знань та вільному часу. Вражаючі результати виявляються завдяки нашій інтенсивній подачі матеріалу та вашій сумлінній роботі.

Для вступу до закордонного ВНЗ, поїздок за кордон, швидкого вивчення мови літній інтенсив є необхідний. Покращуйте розмовні навички дитини записавшись на онлайн-курси англійської з носієм мови для школярів. Прогрес помітний із першого дня навчання, адже ми допомагаємо освоювати усі необхідні навички: аудіювання, читання, граматику, розмовну мову.

Які бувають літні мовні курси

В літній період школа EnglisHouse пропонує різноманітні курси онлайн з англійської для школярів та дорослих, а отже, кожен може обрати для себе найбільш цікавий та актуальний варіант, дивлячись на свої цілі. Наразі діють наступні пропозиції:

 • Стандартний курс навчання для школярів та дорослих 

Він ідеально підійде учням, які весь час відкладали навчання на потім, а зараз з’явився вільний час. На цьому курсі ми зосереджуємо увагу як на вивченні загальної англійської, так і можемо робити фокус на тому аспекті, який ви вважаєте пріоритетним – розмовна мова, грамаика, письмова англійська абог англійська для роботи чи навчання.

 • Підготовка до іспитів

Пропонуємо пройти курс з підготовки до іспитів ЗНО, ЄВІ для навчання в Україні та курси підготовки до міжнародних іспитів Cambridge ESOL, з поміж яких можна виділити Key, Preliminary, First, Advanced, а також до IELTS general чи academic. При виборі курса ми завжди керуємося тим, з якою метою учень здає іспит – переїзд, навчання, робота або просто бажає підтвердити рівень володіння англійською.

 • Інтенсив

Цей курс обирають студенти, які хочуть у найбільш короткий термін підтягнути рівень англійської. Інтенсивні курси проходять і для дорослих, особливо коли є необхідність вивчати англійську для роботи чи переїзду. Актуальним інтенсив є і для дітей шкільного віку, адже в період літа можна значно покращити знання англійської перед початком нового шкільного року.

 • Розмовні курси з носієм мови

100% ефективної розмовної практики англійської мови можна отримати на заняттях з носіями. Це чудова можливість удосконалити свою вимову, збагатити словниковий запас, покращити розмовну мову, а головне почати говорити англійською так, як носії, адже англійська для них є рідною. Хто як не носій мови зможе дати вами найбільш ‘живі’ та актуальні фрази та слова.

 • Курси англійської для школярів з локальним викладачем та носієм 

Про таке комбо можно тільки мріяти, але в EnglisHouse є курси для школярів, на яких працюють одразу 2 викладача. Все дуже просто: перші 3 заняття працює локальний україномовний викладач, а потім проходить заняття з носієм аби всі отримані знання студент зміг примінити під час розмовної практики з носієм. Далі знову 3 заняття з україномовним і четверте – з носієм. Найбільш часто такий курс обирають школярі, які мають сумніви щодо постійних занять з носієм мови, адже це нагода подивитися як все відбувається і до того ж попрацювати над розмовною мовою.  

 • Курс I Travel

Якщо ви плануєте відрядження або відпочинок за кордоном, то радимо записатися на цей курс. Таким чином ви можете почувати себе впевнено під час будь-яких ситуацій, в які ви будете потрапляти. Переліт, проживання, відпочинок, екскурсії, прогулянки містом, похід до кафе та ресторанів – лише невелика кількість тем, з якими ви матимете змогу ознайомитися. 

Літні курси англійської мови – як можливість вивчати іноземну мову на канікулах

Іноземні мови мають властивість швидко забуватися. Як тільки англійська зникає з поля зору школяра під час літнього відпочинку, слова та фрази починаються стиратися з голови через відсутність регуляної практики. Тож подивимося, чому дітям та підліткам варто займатися англійською літом і які нові можливості дають всіма улюблені літні канікули для зміцнення навичок:

 • Підтримувати рівень

Під час канікул, які тривають досить довго, є можливість забути багато з того, що школірі вчили протягом року. Щоб не забути мову, потрібно багато її практикувати у повсякденному житті, а зараз для цього є необмежену кількість способів,адже на заняттях ми використовуємо багато додаткових матеріалів: дивимося фільми, читаємо блоги, граємо в ігри, проводимо розмовні дискусії.

 • Надолужити згаяне

Під час шкільних занять буває, що через велике навантаження у школі студенти не виконують завдання, пропускають вивчення важливої частини матеріалу. Літні канікули дають їм можливість надолужити те, що не встигли вивчити, а також закріпити ті знання, які вже мають.

 • Підготуватися до іспитів

Для когось заняття англійською влітку дають можливість підвищити оцінки або ж підготується до складання міжнародних іспитів або ДПА, ЗНО чи ЄВІ у новому навчальному році. Не варто також забувати про те, що займаючись англійською влітку, студенти таким чином полегшують своє навантаження до нового навчального року.

 • Підтримувати мотивацію 

Якщо під час навчального року всі заняття проходять виключно за програмою, то влітку можна зробити виняток більше урізноманітнити заняття, виходячи з інтересів учня. Наприклад, влаштувати перегляд улюбленого фільму, провести дискусію, перевірити знання один одного, ставлячи питання про героїв та їх дії у фільмі. Все це, звичайно ж, англійською.

Головні особливості та переваги літніх курсів англійської

Як же інтенсивні курси англійської мови дозволяють досягти того, що не вдалося загальному курсу? Справа в тому, інтенсивний курс англійської передбачає насичений графік та високу концентрацію уваги, матеріал опрацьовується кілька разів у різних ситуаціях, що дає гнучкі та стійкі навички володіння різними аспектами мови. Ось кілька відмінних рис інтенсивної методики навчання англійської мови:

 • Цілісне сприйняття мови

Студенти курсу навчаються вловлювати суть, а не перекладати кожне слово окремо.

 • Робота зі спонтанним говорінням

Уміння розуміти співрозмовника та швидко відповідати йому – основа будь-якої успішної комунікації. Інтенсивний курс допомагає засвоїти великий обсяг готових словникових конструкцій, на основі якого можна будувати висловлювання, не намагаючись щоразу створити речення з нуля.

 • Багато розмовної практики

На інтенсивному курсі англійської граматика подається невеликими блоками, що полегшує запам'ятовування, і знання тут же закріплюються за допомогою розмовної практики, яка становить 70–80% уроку.

 • Адаптивність

Програма може змінюватись в залежності від вашого віку, рівня підготовки та цілей. В результаті ви вивчатимете саме те, що потрібно вам.

Можемо зробити висновок, що літня пора – найкращий час для вивчення англійської. Велика рiзноманiтнiсть курсів дозволяє обрати той формат навчання, який буде найбільш цікавим та актуальним. Англійська мова все більше інтегрується у всі сфери життя, тому чим раніше ви почнете навчання у школі EnglisHouse, тим швидше зможете з упевненістю сказати що володієте англійською на необхідному вам рівні.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог