Липнева спекотна знижка 🔥 ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на всі курси 🤩

Telegram - канал для вивчення англійської від EnglisHouse

  Зміст статті:

 • Чому англійську можна ефективно вивчати за допомогою Telegram-каналів?
 • Особливості та переваги використання Telegram-каналів для покращення рівня англійської
 • Telegram – канал для вивчення англійської від EnglisHouse

icon lamp Пройти тест

Знання англійської є важливими у сучасному світі для успішної кар'єри, освіти, подорожей, розширення кругозору та комунікації. Це найпоширеніша іноземна мова, яку вивчають у багатьох країнах. За оцінками, близько 1,5 мільярдів людей в світі володіють англійською. Величезна кількість інформації, онлайн-контенту, медіа та розваг доступна саме англійською. Це допомагає бути в курсі глобальних тенденцій. 

Вивчення англійської мови завжди буде актуальним. З’являється все більше матеріалів, онлайн курсів англійської, додатків, платформ. Сьогодні одним з популярних ресурсів для вивчення іноземних мов став Telegram. Тож пропонуємо дізнатися, в чому ж саме феномен цієї мережі.

Чому англійську можна ефективно вивчати за допомогою Telegram-каналів?

Поєднання безпеки, швидкості, функціональності та зручності зробило Telegram популярним вибором для багатьох користувачів. Він пропонує  багато можливостей – канали, боти, налаштування, стікери. Особливо швидко зростає кількість каналів з навчальним контентом, як наприклад, для вивчення англійської.

Ось кілька причин, чому вивчати англійську мову за допомогою Telegram-каналів може бути ефективно:

 • Зручний доступ. Telegram можна встановити на смартфоні, планшеті чи комп'ютері, що дозволяє вчитися у зручний час та у зручному місці.
 • Цікавий контент. Багато каналів публікують корисний та цікавий контент для вивчення – статті, подкасти, відео, інфографіку. Це робить процес навчання більш захоплюючим.
 • Спілкування. Деякі канали дозволяють спілкуватися з однодумцями або чат-ботами зі штучним інтелектом, що корисно для практики.
 • Відповідність рівню. Можна підібрати канали відповідно до свого рівня володіння мовою – для початківців, середнього рівня тощо.
 • Безкоштовний контент. Більшість Telegram-каналів пропонують безкоштовні матеріали, на відміну від багатьох додатків.
 • Можливість навчатися у своєму темпі та повертатися до матеріалів.

Особливості та переваги використання Telegram-каналів для покращення рівня англійської

Хочемо звернути увагу, що насправді використання Telegram-каналів для покращення рівня англійської мови має декілька особливостей та переваг:

 • Щоденна практика

Регулярна практика є важливою для поліпшення навичок мовлення, розуміння англійської мови на слух та розширення словникового запасу. Багато каналів регулярно публікують новий контент, що дозволяє вам щоденно практикувати англійську мову.

 • Різноманітність матеріалів

Різноманітність дозволяє зустрічати різні мовленнєві ситуації та розвивати різні аспекти мови, включаючи читання, слухання, говоріння та письмо. Тож варто підібрати канали, які містять різноманітний контент, такий як тексти, відео, аудіо, вікторини, меми тощо.

 • Взаємодія з іншими студентами

Взаємодія з іншими учнями дозволяє вам отримувати фідбек, обмінюватися досвідом та відчувати себе частиною спільноти. Багато каналів створюють спільноти або чати для спілкування, де учасники можуть обговорювати матеріали та допомагати одне одному.

 • Автоматизація процесу навчання

Зручність і доступність дозволяють вам інтегрувати вивчення мови в щоденний графік. Оскільки контент автоматично надходить на ваш телефон, ви можете вивчати мову, не витрачаючи багато часу на організацію навчання.

Загалом, використання Telegram-каналів створює можливість вивчати англійську мову зручно та цікаво, а також дозволяє вам адаптувати процес вивчення під свої потреби та інтереси.

Telegram – канал для вивчення англійської від EnglisHouse

Дуже важливо обирати канали, які вам дійсно цікаві та корисні для вивчення мови, а також активно взаємодіяти з матеріалами, щоб ефективно використовувати цей ресурс для свого навчання.

Ідеальним варіант для вивчення англійської онлайн є канал для вивчення англійської від EnglisHouse – Англійська для Українців

Наша спільнота пропонує максимально цікавий та корисний контент з практикою.

Основні рубрики на каналі:

#BasicGrammar – базова граматика 
#VocabTopics – лексика по темам 
#RealEnglish – слова та вислови, які використовують носії 
#InterGrammar – граматика середнього рівня 
#UsefulPhrases – корисні фрази 
#Synonyms – синоніми до популярних слів та висловів 
#Memes – жарти про англійську та англійською 
#Video – відео матеріали
#PhrasalVerbs – фразові дієслова по темам 
#Idioms – ідіоми

Нові матеріали з’являються щодня разом з короткими завданнями або тестами, які одразу ж допомагають перевірити здобуті знання. Для розвитку listening skills ми готуємо розбір актуальної лексики, яка зустрічається в фільмах або відео. Ну і як же без жартів та мемів, щоб трохи розважитися. 

Telegram-канал Англійська для Українців від школи англійської мови EnglisHouse також тримає підписників в курсі останніх новин школи, акційних пропозицій, інформує про старт нових онлайн груп та вихід нових відео на YouTube каналі школи.

Якщо ви давно мріяли вивчати англійську, ласкаво просимо!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог