Липнева спекотна знижка 🔥 ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на всі курси 🤩

Рішення прийнято! Хочу вивчити Англійську!

    Зміст статті:

icon lamp Пройти тест

Рішення прийнято! Хочу вивчити англійську в Дніпрі! І швидше! А значить вчити потрібно інтенсивно! І ось тут виникає питання. Інтенсивно - це як? Кожен день або через день? По 5 годин або по 2? І головне питання - як поєднувати інтенсивні курс з нормальним життям: роботою, життям, відносинам?

Або буває так: рішення прийнято! Не можу більше бачити погані оцінки з англійської! Хочу добре володіння мовою і інтерес до предмету у сина / дочки! І швидше! Це ж гарантія гідного майбутнього! Але як займатися інтенсивно англійським і не перевантажити дитину? Яке навантаження є оптимальною? Яких результатів чекати?

Звичайно, одним з найбільш ефективних і інтенсивних видів навчання мови є виїзд на навчання в країну, де Англійська є головним комунікативним інструментом. Такий досвід дозволяє повністю зануриться в мовне середовище, отримати багато практичного застосування знань, поліпшити сприйняття на слух і значно послабити або прибрати мовний бар'єр. Але навіть в цьому випадку можуть виникнути певні складнощі. Крім очевидної дорожнечі навчання за кордоном, можуть виникнути складності з системним освоєння лексики і граматики. Як показує практика, носії мови не сильні в донесенні особливостей граматичної структури мови. Дане питання можна запросто вирішити на інтенсивному курсі англійської з російськомовним викладачем, і не виїжджаючи з Дніпра!)

Як правило, інтенсивними вважаються курси з частотою від трьох разів на тиждень і вище. При цьому важлива висока динаміка уроку, енергійний викладач, який не тільки системно подасть знання, але і зарядить студента, підтримає і зміцнить інтерес до мови. Важливо відзначити, що на курсах «інтенсив» важлива і відповідальність студента - включеність в урок, готовність виконувати значний обсяг домашнього завдання, повторювати слова / конструкції будинку.

Де ж знайти час? Логічно планувати курс інтенсивного вивчення англійської в менш навантажені періоди. У школярів однозначно підійдуть канікули, особливо літні - точно вистачить часу і прокачати мовні навички, і набратися сил на майбутній навчальний рік! Мовні школи Дніпра пропонують вибір програм для школярів спеціально на літо. Слід звернути увагу на сети інтенсивних уроків, де діти зможуть значно підвищити рівень знань граматичних і лексичних конструкція.

Так само варто відзначити популярність таборів англійською в місті. Варто зауважити, що такі табори швидше за все будуть цікаві дітям до 11 років. Для старших школярів набирають популярність тренінги, де в стислі терміни дають концентровані знання по тематиках. Ось варіанти таких програм.

У дорослих все швидше впирається в мотивацію і планування - наскільки дійсно готові вкластися в знання. АЛЕ однозначно варто проявити інтерес до тренінгів англійською! А для підтримки запала і захоплення англійським, намагайтеся звертати увагу на нові тренди в вивченні мови в місті. Наприклад, чому б замість побитих Movie Club і розмовних клубів, не спробувати щось нове: квести на Англійському, мовні марафони, інтенсивні сети.

Будьте активними, живіть інтенсивно, вкладайте в себе і знання англійської прийде! Запрошуємо вас на онлайн курси англійської для дорослих!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог