Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Новорічні заняття в школі англійської мови! Листи Sante і інші активності

    Зміст статті:

icon lamp Пройти тест

Новорічні заняття в школі англійської мови! Листи Sante і інші активності

 

2020й рік був досить непростий, але ми з Вами впоралися з усіма приготовлені нам пригодами, винесли для себе багато нового і зустрічали вже Новий Рік 2021 з відмінним настроєм на святкових новорічних заняттях з англійської мови в EnglisHouse.

Для того, щоб створити вам святковий настрій вся команда нашої школи працювала над створенням цікавих і яскравих занять з англійської мови. Наші офіси були прикрашені по-новорічному, а на тлі завжди грала музика для вашого настрою і створення казкової атмосфери. Всі викладачі і студенти приходили в карнавальних костюмах. Шикарне настрій було забезпечено не тільки на занятті, а й після, так як студенти несли з собою радісні емоції, побажання і навіть вироби, чим дуже тішили своїх близьких.


Особливістю наших новорічних занять з англійської завжди було те, що вони наповнені якоюсь магією і чарами, адже стільки крутих пісень, цікавих слів і виразів існує англійською мовою про чудові свята Новий Рік та Різдво. Всі наші студенти отримали заряд позитиву, гарного настрою і, що не менш важливо - нової інформації.

Всі наші курси англійської мови онлайн максимально інтерактивні і структуровані так, що часта зміна завдань дозволяє максимально відпрацьовувати новий матеріал і опрацьовувати його великою кількістю різних вправ і живим спілкуванням.

Наша структура новорічних занять з англійської мови завжди включає в себе вивчення нової лексики, не просто методом "слово-переклад", а й вчиться розуміти нові слова, пропускаючи їх через себе, таким чином ви залишаєте цю лексику в активному словниковому запасі, а не кладете в дальній ящик вашої пам'яті. Дуже просто використовувати потрібну лексику в контексті, адже добиваємося ми з вами цього результату за допомогою комплексного опрацювання, використовуючи активні вправи, картки, вордлісти і онлайн ігри.

В цьому році в допомогу нам з вами були новорічні пісні, скільки ж нових слів і усталених конструкцій ви звідти почерпнули, а як же було весело підспівувати улюбленим мотивами. Англійська онлайн з носіями дає можливість ще більше покрашувати свої розмовні та комунікативні навички в англійській. Ми танцювали і грали в рухливі, захоплюючі ігри, адже дуже важливо в заняттях відзначати вікові особливості наших студентів, особливо маленьких мисливців за знаннями, які так хочуть побільше активностей.

У ці передсвяткові дні на наших заняття ми ділилися з Вами можливістю (у нас є таємні контакти) написати лист Santa Claus, яке точно до нього дісталося, і ми впевнені в тому, що всі ваші бажання збулися або збудуться в Новому Році. Листи Sante англійською писали, як дошкільнята і школярі, так і дорослі, адже як важливо в будь-якому віці вірити в диво, згодні?

Так не хочеться прощатися з такою крутий атмосферою, яку ми разом з вами створили.

Попереду багато свят, і ми запрошуємо Вас провести їх разом, адже у нас з вами, як зі старими приятелями, вже з'явилися свої традиції! І ми дбайливо зберігаємо їх.

Дорогі наші клієнти! Спасибі вам, що ви залишаєтеся з нами.

А хто ще не з нами - приєднуйтесь!

Ми готові прийняти кожного в нашу велику дружну сім'ю.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог