Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Курси англійської мови онлайн. Як ефективно організувати навчання?

  Зміст статті:

 • Ефективність онлайн курсів англійської мови
 • Особливості навчання онлайн у сучасних умовах
 • Структура онлайн заняття з англійської мови в EnglisHouse
 • Як вибрати найкращий курс англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та у Вінниці?
 • Курси англійської мови з ефективним процесом навчання по Skype або Zoom

icon lamp Пройти тест

Далеко не у кожного учня є можливість відвідувати мовну школу, тому є різні причини: незручний графік занять або розташування школи, небажання вчитися в групі, різні побутові труднощі тощо. На даний момент існує безліч програм-самовчителів, додатків та навчальних посібників у вільному інтернет-доступі, які можуть стати чудовими додатковими джерелами для мовної практики та поповнення словникового запасу.

Але, попри це, найефективнішими є заняття з професійним викладачем. Тому багато хто робить вибір на користь вивчення англійської мови онлайн в EnglisHouse. Це відмінний спосіб підвищити рівень знань, отримати нові навички та покращити вже існуючі. Курси англійської мови онлайн нічим не відрізняються від звичних занять, крім того, що ви знаходитесь в зручній для себе обстановці і можете максимально сфокусуватися на навчальному процесі.

Ефективність онлайн курсів англійської мови

Переваги навчання онлайн є очевидними. Заняття вдома дозволяють економити час, ретельніше підготуватися до уроків і опанувати матеріал за рахунок частих повторень. Вивчити англійську онлайн вдома можливо, якщо правильно розподілити час. Наприклад, у вас призначений урок на вечірній час, тому ви можете займатися іншими справами вранці або вдень. У вас навіть залишиться час для відпочинку. З новими силами та в хорошому настрої ви наближаєтеся до вивчення англійської мови.

Такий формат підійде тим, кому необхідно підвищити кваліфікацію. Онлайн курси англійської мови в EnglisHouse мають безліч позитивних відгуків від наших дорогих студентів. Особливості англійської онлайн полягають у тому, що вони стануть чудовою альтернативою традиційним заняттям, а ще допоможуть отримати необхідні знання для складання іспитів та отримання сертифікатів, покращити свої розмовні навички, прокачати свою англійську для роботи, щоб впевнено спілкуватися з іноземними колегами та клієнтами.

Якщо ви не маєте часу відвідувати мовну школу, то займайтеся в будь-який зручний час до або після роботи або повторюйте правила граматики під час перерви. Крім того, вам не доведеться брати з собою підручники та збірки із вправами. Всі матеріали надаються в електронному форматі та зберігаються на вашому комп'ютері. Крім того, ви отримуєте доступ до онлайн платформи EnglisHouse, на якій ви зможете займатися на будь-якому гаджеті.

Онлайн-освіта доступна кожному, потрібно лише докласти зусиль, відповідально підходити до уроків та не зупинятися на досягнутому. Головне – не чекайте на швидкі результати і не турбуйтеся, якщо у вас щось не виходить. Сучасні методики викладання іноземних мов спрямовані не на те, щоб ви якнайшвидше закінчили навчання, а на те, щоб отримані знання та нові навички залишилися з вами назавжди.

Особливості навчання онлайн у сучасних умовах

Іноді важко змусити себе щось робити вдома з огляду на побутові речі. Сучасна людина за день може переробити безліч справ та побувати у багатьох місцях, мріючи повернутися додому та відпочити. Як тут налаштуватися ще й на навчання? Здається, що практично неможливо вивчити англійську онлайн, а дистанційне навчання - просто марнування грошей.

Проте дослідження показують, що ринок онлайн освіти безперервно зростає, а лідером звернення є мовні курси. Це доводить, що онлайн-курси англійської мови, відгуки про які можна знайти в інтернеті, дають ті ж самі результати, що й традиційні заняття у мовних школах з викладачем.

Вивчаючи англійську мову онлайн в EnglisHouse, ви можете підвищити свій рівень знань, прокачати наявні навички та стати впевненим спікером. Крім того, вирішивши займатися вдома, ви не маєте справу з такими проблемами, як:

 • місце розташування мовної школи - вам не потрібно нікуди їхати, все необхідне (комп'ютер або смартфон із виходом в інтернет) завжди у вас під рукою;
 • погодні умови – ні дощ, ні сніг, ні спека, ні мороз ніяк не можуть вплинути на навчальний процес, оскільки заняття відбуваються у затишній домашній обстановці;
 • фінансові витрати - ви не витрачаєте гроші на дорогу;
 • вартість – онлайн-освіта коштує дешевше, ніж відвідування занять у мовній школі.

Саме можливість займатися в максимально комфортних умовах та у зручний час роблять онлайн-уроки настільки привабливими. Ви завжди можете погодити з викладачем час занять, а також відкрити навчальні матеріали будь-якої миті, щоб самостійно займатися. Вчити англійську онлайн не стільки навчання, як приємне дозвілля.

Структура онлайн заняття з англійської мови в EnglisHouse

Перед кожним заняттям викладач складає план відповідно до програми студента. Однак, якщо студенти захочуть трохи від нього відхилитися, це не зіпсує урок, а навіть навпаки – зробить його цікавішим. І якщо ви щось не встигнете вивчити, то потім зможете без проблем надолужити втрачене, так що це ніяк не позначиться на наступному уроці.

Тим не менш, кожне заняття має спеціальну структуру, яка допомагає грамотно розподілити час та побудувати роботу найефективнішим чином. Під час уроків можна зустріти такі аспекти:

 • Warm-up

Одним із важливих моментів на початку заняття є warm-up. Це невелика активність на початку уроку, яка дозволяє нашим студентам переключитися на англійську та зарядитися на наступні 60 хвилин заняття.

 • Check домашнього завдання

Для самостійного опрацювання пройдених матеріалів наші студенти отримують домашнє завдання. Обговорення результатів проходить коротко на занятті, під час чого учні можуть, також, поставити всі питання, які могли б виникнути. Отже, викладач відстежує прогрес кожного студента. У разі потреби, тему можна розглянути повторно.

 • Нові топіки

Залежно від курсу цілей студента проходить вивчення нових тем - граматичних, лексичних, розмовних тощо. Викладачі надають максимально зрозуміле студенту пояснення.

 • Практика

Більшість часу відводиться саме на практичну роботу, адже головна мета вивчення англійської - спілкуватися англійською. Тому наші викладачі обирають різноманітні завдання, щоб завантажити студента у природну комунікацію. Інтерактивні завдання та платформа лише допомагають зробити заняття цікавими для студента, адже таким чином підтримується його мотивація продовжувати навчання.

Як вибрати найкращий курс англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та у Вінниці?

Мотивація завжди важлива, коли ви починаєте робити щось нове. Особливо щодо англійської мови. Звичайно, у кожного вона своя і виявляється у меті, яку ви хочете досягти завдяки вивченню мови:

 • нова робота
 • підготовка до школи
 • покращення успішності
 • переїзд в іншу країну
 • поїздка у відпустку чи конференцію
 • навчання за кордоном
 • особистий розвиток

Ваші заняття мають підтримувати вашу мотивацію. Інакше, якщо вона пропаде, ви кинете заняття, тим самим перекресліть усе, що вивчили раніше.

Якщо ви хочете знайти курси англійської онлайн у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, то рекомендуємо вибрати школу EnglisHouse. Ми пропонуємо заняття англійською онлайн для дошкільнят, школярів та дорослих. На нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну інформацію про школу, формати навчання, вартість курсів, контакти.

Перед стартом навчання EnglisHouse запрошує відвідати безкоштовне вступне заняття онлайн з методистом школи. Зустріч проходитиме через Skype, Zoom, Google Meet або будь-яку іншу програму відеозв'язку.

На безкоштовному вступному занятті у вас є можливість:

 • знайомитись з нашою школою
 • визначити рівень знань з англійської мови
 • обговорити цілі та завдання навчання, які ви ставите перед школою

Також ви зможете узгодити організаційні питання: розклад, частоту занять, дату початку навчання, вибрати індивідуальний формат навчання або груповий. Методист обов'язково розповість вам про процес навчання, наші методики, познайомить з навчальними матеріалами та нашою платформою, а ще з радістю відповість на будь-які ваші питання.

Чи підбираєте ви курси англійської мови для школярів та для дорослих у Львові, Івано-Франківську та Вінниці, ви можете вивчити англійську онлайн, регулярно будете займатися та вдосконалювати свої навички. У вас завжди буде доступ до навчальних матеріалів та онлайн платформи, щоб ви могли підготуватися до наступного уроку, зробити завдання та повторити пройдене.

Курси англійської мови з ефективним процесом навчання по Skype або Zoom

У проведенні занять онлайн викладачі EnglisHouse наголошують на інтерактивності, намагаються максимально завантажити студентів в автентичний мовний матеріал. Завдяки функціональним можливостям Zoom та Skype ми навчилися ефективно створювати атмосферу фізичної присутності на уроці. Ось кілька прийомів, які ми зараз активно використовуємо:

 • Демонстрація екрану

Це чудова можливість викладачеві в режимі реального часу використовувати онлайн ресурси та пояснювати новий матеріал. Практично всі матеріали виводяться на демонстрацію для того, щоб студенти мали візуальну підтримку.

 • Інтерактивна дошка

У роботі можуть використовуватись різні дошки, з якими викладач може використовуватися як окремо викладачем для наочного пояснення матеріалу, так і спільно, де студенти працюють одночасно з викладачем. Це розширює можливий ряд активностей, які можна виконувати разом, наприклад, провести brainstorm.

 • Робота в парах та міні-групах

Онлайн заняття не означає, що викладач працює як лектор. Усі студенти, як індивідуально, і групової форми навчання входять у процес заняття. Таким чином, студенти не лише слухають, а й практикують мову на уроці.

 • Внутрішній чат

У Zoom та Skype у студентів є можливість надіслати повідомлення викладачеві, не відволікаючи інших учасників. Наприклад, таємно повідомити, що відійшли на кілька хвилин за кавою та залишити значок чашки з кавою. Студенти також можуть підтримувати зв'язок з викладачем та іншими студентами і поза заняттям.

 • Можливість відтворення відео та аудіо

Ці функції дозволяють разом пропрацювати відео/аудіо матеріал, користуватися паузами, перемотуванням і повтором, підсумовувати побачене, спираючись на окремі стоп-кадри, та передбачити подальші події або думки про відео переглядаючи окремі майбутні кадри.

Створені провідними спеціалістами з англійської мови, онлайн курси для школярів та онлайн курси для дорослих в EnglisHouse пропонують безпечне та ефективне вивчення мови. Наші висококваліфіковані викладачі допоможуть кожному студенту покращити навички з розмовного англійського, аудіювання, читання та письма онлайн, а також набути впевненості та досягти своїх цілей.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог