Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Курси англійської мови онлайн у Польщі. Особливості та ефективність

  Зміст статті:

 • Чому онлайн курси англійської мови у Польщі?
 • Як вибрати найкращий курс англійської онлайн?
 • Особливості та процес навчання онлайн у Польщі
 • Структура онлайн заняття з англійської мови
 • Сертифікат по закінченню онлайн курсів англійської мови у Польщі

icon lamp Пройти тест

Після початку росією військових дій на території України багато українців опинилися в країнах Європейського Союзу. Лише на території Польщі українців наразі понад 2 млн. осіб, більшість із них – діти. Ці хлопці ходили до школи, на різні курси, у тому числі й курси англійської мови, росли, розвивалися, мріяли та прагнули. Зараз, коли у багатьох сімей вже більш-менш налагодився побут у чужій країні, то стало актуальним питання продовження вивчення англійської мови. Для цього наша школа додала спеціальну сторінку на сайті і контактний номер телефону в Польщі (+48 888 113 010) для зручного зв'язку з нашими співвітчизниками та активно відновила уроки англійської мови онлайн для українців у всьому світі, в тому числі курси англійської мови онлайн у Польщі.

Чому онлайн курси англійської мови у Польщі?

Онлайн – це дуже зручний формат заняття з різних причин. По-перше, він дозволяє займатися без прив'язки до місця проживання. І якщо ви на даний момент не впевнені, що залишитеся в Польщі (або іншій країні) на тривалий період, то при зміні місця проживання вам не потрібно буде міняти онлайн курси англійської мови. По-друге, онлайн навчання англійської мови в Польщі в багатьох випадках значно дешевше за офлайн формат і дозволяє не тільки економити час, але й гроші.

Як вибрати найкращий курс англійської онлайн?

Для початку, Вам потрібно визначитися з вивчення мови. Якщо це онлайн курс з англійської мови для дітей, то, можливо, найближчим часом вашій дитині необхідно вступати до міжнародного ВНЗ і необхідна онлайн підготовка до іспиту з англійської мови. Також, це може бути індивідуальний онлайн курс англійської мови Skype або Zoom для того, щоб підтягнути навчальну програму в новій школі або допомогти з домашніми завданнями.

Якщо це онлайн курс англійської мови для дорослих, то перед початком навчання дуже важливо обговорити цілі з методистом онлайн навчання нашої школи на першому вступному занятті та правильно вибрати програму: розмовний онлайн курс англійської для дорослих для швидкої адаптації за кордоном, онлайн курс підвищення рівня англійської мови для роботи або кілька онлайн занять з англійської мови для підготовки до співбесіди для роботи у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Кракові, Лодзі, Щецині та Гданську. У цих містах для спеціалістів із знанням англійської мови знайти роботу не проблематично.

Особливості та процес навчання онлайн у Польщі

Онлайн навчання в нашій онлайн школі англійської мови в Польщі відбувається, як правило, за допомогою ресурсів Zoom або Skype. Ці програми дозволяють комфортно працювати з демонстрацією навчальних матеріалів на екрані, аудіюванням, а також різними інтерактивними ресурсами, що підвищують мотивацію до онлайн навчання англійської мови у дітей та дорослих. Крім того, всі студенти онлайн курсів англійської мови в Польщі отримують безкоштовний доступ до навчальної онлайн-платформи нашої школи англійської мови EnglisHouse. На нашій онлайн платформі дуже зручно тренувати вимову, вивчати нову лексику, тренувати правильну структуру речень, а також грати в англійські навчальні ігри.

Структура онлайн заняття з англійської мови

Структура уроку на онлайн курсі англійської мови в Польщі може відрізнятися в залежності від віку студента та цілей навчання. Але кожен урок включає в себе

 1. Warm-up. Частина онлайн уроку з англійської мови, де активно повторюється лексика, розмовні конструкції, які необхідні для щоденного спілкування студентів у рамках роботи або навчального процесу в Польщі.
 2. Homework. Наші студенти люблять виконувати домашні завдання на онлайн платформі – це цікаво та ефективно. Також на онлайн платформі батьки та методист, а також сам студент може стежити за статистикою та прогресом учня онлайн школи англійської мови у Польщі.
 3. New Grammar and Vocabulary. Це блок нового матеріалу на уроці.
 4. Listening and speaking. Важливий блок онлайн уроку для розвитку розмовних навичок онлайн курсі англійської мови для дорослих і дітей.
 5. Sum-up. У цій частині онлайн уроку студент із викладачем обговорюють підсумки уроку, закріплюють слова, розбирають питання.

Сертифікат по закінченню онлайн курсів англійської мови у Польщі

Всі студенти онлайн школи англійської мови EnglisHouse (успішно закінчили онлайн курс англійської мови) у будь-якому місті Польщі (Варшава, Познань, Вроцлав, Краків або інші) – можуть отримати онлайн сертифікат або сертифікат у друкованому вигляді з підтвердженням рівня англійської мови за міжнародною системою CE.

Життя триває в Україні та за її межами – у Польщі, Німеччині, Чехії та інших містах світу, де англійська мова є безумовною перевагою при влаштуванні на роботу та адаптації до мирного життя. Будемо раді поділитися з вами знаннями та допомогти впевнено говорити англійською – міжнародною мовою світу. Тож запрошуємо вас на онлайн-курси розмовної англійської мови для дорослих.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог