Відкрито осінній набір на навчання!🎯 Встигніть забронювати зручний час для навчання у викладачів!🔥

Курси англійської мови або Факультатив в школі

    Зміст статті:

На що витратити дорогоцінний час школяра?

Ситуація №1. Ваша дитина благополучно відвідує курси англійської мови. Ви задоволені і дитині подобається. І раптом ваш шкільний учитель оголошує, що проводиться набір на факультативні заняття з англійської в самій школі. Ви відразу погоджуєтеся, адже безкоштовно ж! Стоп.

Ситуація №2. Ви тільки плануєте навчання своєї дитини (школяра) Англійської мови, підшукуєте йому мовні курси недалеко від школи, опитуєте знайомих, друзів, батьків однокласників, вивчаєте інтернет за запитом "курси англійська мова". І до вашого щастя вчитель оголошує після уроків, що формується група для безкоштовних занять з англійської на факультативи. Ви щасливі і відразу записуєте своє чадо! Стоп.

Ситуація №3. Ваша дитина ще з осені займається на факультативних заняттях з англійської мови в своїй рідній школі. І все б нічого, але щось вас бентежить, оцінки та знання не злітають вгору, ентузіазму після занять немає в очах дитини. І на питання дитини "Що вчили, що нового?" - отримуєте стандартні однотипні схожі відповіді! Стоп.

Зважте всі нижче зазначені аргументи, щоб розуміти, чому в ситуації №1 погодившись - ви не отримаєте очікуваного результату. Чому в ситуації # 2 ви не побачите залученості дитини в вивченні англійської мови. І чому в ситуації №3 ваша дитина не зрушиться з місця "шкільної програми".

Аргумент Курси англійської мови Безкоштовний факультатив Англійського в школі
Результат і його підтвердження Вашої дитини з 1 дня навчання будуть вести до результату - граматичні знання, розмовні навички, словниковий запас, лексика, вимова, підготовка до міжнародних іспитів та інше. Показник результату - Сертифікат курсів або Міжнародний Сертифікат, що підтверджують рівень знань вашої дитини. Конкретних цілей перед початком навчання вам ніхто не поставить і не перевірить у кінці. Дітям просто будуть відкочувати шкільну програму у вигляді додаткових годин. Сертифікатів немає і не передбачено. Відстежити отримані знання немає можливості. Максимум - підвищений бал. Але хіба бали дорожче знань?
За додаткову плату / безкоштовно Курси англ. мови ви платите за конкретні знання і за результат. Викладач завжди зацікавлений в успіхах учнів! Учитель шкільного факультативу працює не на результат, а на надбавку з гос.зарплате + вироблення вчительських годин. Або вказали "зверху" щоб був такий факультатив для галочки школи.
Комфортне навчання + увагу до дитини Міні-групи в школі англійської апріорі гарантують максимум уваги вашому школяреві і опрацювання всіх вопросов.Просчітивается навантаження викладацького складу для максимально комфортного навчання в бадьорою і дружній атмосфері навіть після 18.00. Де 10, там і 20 учнів, які залишилися після уроків. Стандартні мінімальні відповіді на стандартні запитання (якщо вони ще залишилися в запорошених вечірніх класах і втомлених очах учнів). Увага вчителя залишилося далеко в до-обідній час, поки уроки і учні фізично і морально не вимотали вчителя.
Методики і підручники Новітні методики навчання: нові методичні книги, барвисті зрозумілі матеріали, ігрові заняття для кращого сприйняття дитині-школяру, заняття з носієм мови для адаптації і залучення учня в англомовне середовище, квести і тренінги англійською мовою і просто багато доброзичливого веселого спілкування! Викладачі та методисти регулярно вдосконалюють свої знання доп.обученіем, подорожами і робочими відрядженнями за кордон. Відсутність новітніх методик, програма - зазубрювання навчального шкільного матеріалу і пісеньки ще нашої шкільної пори. Викладацький склад проходить щорічну переатестацію по тій же практично радянською методикою. Одиниці шкільних вчителів можуть собі дозволити поїздки за кордон, щоб своїми знаннями залучити школярів в навчання і поділитися реальним досвідом спілкування з іноземцями.

Звичайно, ми не виключаємо, що вам може пощастити, і ваш шкільний факультатив з англійської мови може вести активний, харизматичний і сучасний викладач англійської мови. Але, це радше виняток з правил, так як стара система зазвичай відторгає все їй чуже.

Курси англійської мови для школярів онлайн або Факультатив в школі. На що витратити дорогоцінний час школяра?

Думаємо, у вас вже сформований правильну відповідь.

Наші діти - наше майбутнє. І їхнє дитинство повинно бути барвистим, розумним і щасливим!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог