Англійська, РОЗКВІТАЙ 🌼 Приєднуйся зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🔥

Курси англійської мови або Факультатив в школі

    Зміст статті:

На що витратити дорогоцінний час школяра?

Ситуація №1. Ваша дитина благополучно відвідує курси англійської мови. Ви задоволені і дитині подобається. І раптом ваш шкільний учитель оголошує, що проводиться набір на факультативні заняття з англійської в самій школі. Ви відразу погоджуєтеся, адже безкоштовно ж! Стоп.

Ситуація №2. Ви тільки плануєте навчання своєї дитини (школяра) Англійської мови, підшукуєте йому онлайн курси розмовної англійської для школярів недалеко від школи, опитуєте знайомих, друзів, батьків однокласників, вивчаєте інтернет за запитом "курси англійська мова". І до вашого щастя вчитель оголошує після уроків, що формується група для безкоштовних занять з англійської на факультативи. Ви щасливі і відразу записуєте своє чадо! Стоп.

Ситуація №3. Ваша дитина ще з осені займається на факультативних заняттях з англійської мови в своїй рідній школі. І все б нічого, але щось вас бентежить, оцінки та знання не злітають вгору, ентузіазму після занять немає в очах дитини. І на питання дитини "Що вчили, що нового?" - отримуєте стандартні однотипні схожі відповіді! Стоп.

Зважте всі нижче зазначені аргументи, щоб розуміти, чому в ситуації №1 погодившись - ви не отримаєте очікуваного результату. Чому в ситуації # 2 ви не побачите залученості дитини в вивченні англійської мови. І чому в ситуації №3 ваша дитина не зрушиться з місця "шкільної програми".

Аргумент Курси англійської мови Безкоштовний факультатив Англійського в школі
Результат і його підтвердження Вашої дитини з 1 дня навчання будуть вести до результату - граматичні знання, розмовні навички, словниковий запас, лексика, вимова, підготовка до міжнародних іспитів та інше. Показник результату - Сертифікат курсів або Міжнародний Сертифікат, що підтверджують рівень знань вашої дитини. Конкретних цілей перед початком навчання вам ніхто не поставить і не перевірить у кінці. Дітям просто будуть відкочувати шкільну програму у вигляді додаткових годин. Сертифікатів немає і не передбачено. Відстежити отримані знання немає можливості. Максимум - підвищений бал. Але хіба бали дорожче знань?
За додаткову плату / безкоштовно Курси англ. мови ви платите за конкретні знання і за результат. Викладач завжди зацікавлений в успіхах учнів! Учитель шкільного факультативу працює не на результат, а на надбавку з гос.зарплате + вироблення вчительських годин. Або вказали "зверху" щоб був такий факультатив для галочки школи.
Комфортне навчання + увагу до дитини Міні-групи в школі англійської апріорі гарантують максимум уваги вашому школяреві і опрацювання всіх вопросов.Просчітивается навантаження викладацького складу для максимально комфортного навчання в бадьорою і дружній атмосфері навіть після 18.00. Де 10, там і 20 учнів, які залишилися після уроків. Стандартні мінімальні відповіді на стандартні запитання (якщо вони ще залишилися в запорошених вечірніх класах і втомлених очах учнів). Увага вчителя залишилося далеко в до-обідній час, поки уроки і учні фізично і морально не вимотали вчителя.
Методики і підручники Новітні методики навчання: нові методичні книги, барвисті зрозумілі матеріали, ігрові заняття для кращого сприйняття дитині-школяру, заняття з носієм мови для адаптації і залучення учня в англомовне середовище, квести і тренінги англійською мовою і просто багато доброзичливого веселого спілкування! Викладачі та методисти регулярно вдосконалюють свої знання доп.обученіем, подорожами і робочими відрядженнями за кордон. Відсутність новітніх методик, програма - зазубрювання навчального шкільного матеріалу і пісеньки ще нашої шкільної пори. Викладацький склад проходить щорічну переатестацію по тій же практично радянською методикою. Одиниці шкільних вчителів можуть собі дозволити поїздки за кордон, щоб своїми знаннями залучити школярів в навчання і поділитися реальним досвідом спілкування з іноземцями.

Звичайно, ми не виключаємо, що вам може пощастити, і ваш шкільний факультатив з англійської мови може вести активний, харизматичний і сучасний викладач англійської мови. Але, це радше виняток з правил, так як стара система зазвичай відторгає все їй чуже.

Курси англійської мови для школярів онлайн або Факультатив в школі. На що витратити дорогоцінний час школяра?

Думаємо, у вас вже сформований правильну відповідь.

Наші діти - наше майбутнє. І їхнє дитинство повинно бути барвистим, розумним і щасливим!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог