Липнева спекотна знижка 🔥 ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на всі курси 🤩

Курси англійської онлайн для дітей від 7-ми до 12-ти років

    Зміст статті:

  • Особливість англійської мови онлайн для школярів
  • Структура онлайн заняття
  • Методики і підходи в навчанні

icon lamp Пройти тест

Курси англійської онлайн для дітей від 7-ми до 12-ти років

 

Молодший шкільний вік — це також час дослідження і пізнання світу. Діти в цей період дуже допитливі, активні, їм ще складно всидіти на місці, і вони можуть швидко втомлюватися. Тому найчастіше для молодшого шкільного віку також використовуються гри, рухливі завдання, вірші і пісні, мультфільми. Дитина вже не так швидко втрачає інтерес під час заняття, однак важливо все-таки вибудовувати процес в захоплюючій формі, чергувати різні завдання.

Давайте вивчимо просту лексику з нашою ученицею Анею!

Особливість англійської мови онлайн для школярів

Важливий аспект цього віку — початок навчальної діяльності. Зростає увага дитини, воно стає більш стійким. До 7-9 років дітям вже набагато простіше протягом певного періоду виконувати задану програму. Поліпшується пам'ять - вона стає свідомо регульованою. У цьому ж віці зростає прагнення дітей до досягнень. Вони вже вміють ставити цілі і досягати результату. Ця особливість дозволяє прищепити інтерес до англійської мови шляхом запису на онлайн-курси англійської мови.

Структура онлайн заняття

Уроки вже можуть тривати 40-45 хвилин, проводити їх можна 2-3 рази в тиждень.

Важливо пам'ятати, що ні в якому разі не можна змушувати дитину вчити англійську в ранньому віці. Якщо уроки стануть обов'язком, то вони можуть швидко набриднути, і згодом малюкові може бути складно вивчати мову. Наше головне завдання, як викладачів - викликати інтерес до мови, як і завдання батьків підтримати цей інтерес. Домогтися цього можна через гру, адже діти пізнають світ і легко втягуються в процес, без проблем освоюючи важливі мовні навички.

Методики і підходи в навчанні

Вмотивованість дитини і інтерес до уроків — це постійна спільна робота.

Якщо йому буде цікавий процес навчання, якщо це буде весело і невтомливо, дитина сама буде прагнути до занять. Також мотивацією може служити підвищення успішності в школі на уроках, адже займаючись англійською мовою додатково, динаміка поліпшення буде обов'язково видно і школі.

Комфорт — ще один важливий момент при навчанні. Навчання онлайн максимально сприяє комфортній обстановці, адже навчання проходить у звичній атмосфері, дитина не проходить шлях адаптації до нового помешкання, людям, а відразу занурюється в процес навчання.

Що стосується методики навчання дітей 7ми - 12ті років іноземної мови заняття онлайн для дітей молодшого шкільного віку в школі англійської мови EnglisHouse проводяться з урахуванням всіх особливостей психоемоційного розвитку.

 

Давайте розглянемо основні методики, які застосовуються для навчання діток.

Перший і один з найважливіших — асоціативний метод. Дітям з їх розвиненою уявою цей метод підходить відмінно. Його суть в тому, що вивчається фраза або слово зв'язуються з якимось дуже яскравим чином, картинкою. Згодом яскравий образ дозволяє легко відшукати в пам'яті потрібне слово.

Наступний, важливий — комунікативний метод. Це метод вивчення англійської мови проходить через спілкування, так діти поступово вчаться думати англійською. Діти розучують вирази, які згодом легко використовують у мовленні.

Також не варто забувати про метод занурення. Він є також основним, адже діти дивляться фільми, слухають пісні, сприймаючи таким чином оригінальну англійську мову.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог