Відкрито осінній набір на навчання!🎯 Встигніть забронювати зручний час для навчання у викладачів!🔥

Курси англійської онлайн для дітей від 3-х до 6-ти років

    Зміст статті:

Курси англійської онлайн для дітей від 3-х до 6-ти років

 

Починати знайомство дитини з іноземними мовами ніколи не рано, більш того, чим раніше ви це зробите, тим більша ймовірність того, що нова мова і його вивчення не буде для дитини стресовим і незрозумілим. В нашій школі проводиться англійська для дітей онлайн віком від 3-х років. Запорука успіху в навчанні і особливості викладання англійської мови онлайн для дошкільнят полягає в вірно підібраною структурі і методиці занять.

Особливість англійської мови онлайн для дошкільнят

У школі англійської мови EnglisHouse, ми знаємо, як зробити так, щоб Ваша дитина активно і цікаво вчив англійську. Курси англійської мови для дітей мають основний аспект, від якого відштовхується навчання - це психомоторне розвиток дитини, адже для кожного віку існую свої моделі вивчення англійської мови, особливо це стосується дітей від 3-х до 6-ти років.

Дошкільнятам, дітям від 3-х до 6-и років - є просто необхідною постійна активність - це природна потреба в грі і русі їх організму. Тому наші курси англійської для дітей завжди проходить в ігровій формі, адже саме так пізнається світ і купуються нові знання. Наше завдання, як викладачів і гідів вивчення англійської мови - показати цей яскравий і насичений всім новим світ, захопити і зацікавити маленьких слідопитів, щоб вони закохалися в англійську мову раз і назавжди.

Структура онлайн занять з англійської мови для дітей

Структура уроку спирається на активність дітей, для того щоб заняття англійською онлайн були максимально продуктивними. Основний момент - постійна зміна дій і завдань. Психологами доведено, що дитина може утримувати свою увагу рівно стільки хвилин, скільки йому років, тому для дошкільнят максимальний час виконання одного виду діяльності займає максимум 5 хвилин. Це означає, що урок буде наповнений різноманітними іграми, піснями з розминки і інтерактивними завданнями. Погодьтеся, як здорово, коли дитина весело проводить час, а на додачу ще й навчається англійської мови.

Методики і підходи в навчанні

Важливо пам'ятати, що англійська онлайн для дітей викладається з використанням різних технік, але однією з найважливіших ми вважаємо техніку емоційної залученості. Адже емоції - це найкращий спосіб зацікавити дитину, це спосіб говорити з ним на тому "мовою", яким він володіє досконало. Він веселиться, спостерігаючи, як собачка грає з кісточкою, і попутно запам'ятовує іменники, дієслова, прийменники і в цілому звикає чути англійську мову.

Що впливає на результат в навчанні

Безумовно, важливу роль в навчанні грає підтримка батьків, адже діти ще досить прив'язані до них і багато в чому покладаються на їх реакцію. Якщо мама або тато будуть підтримувати дитину в навчанні це збільшить позитивну динаміку і допоможе дитині швидше влитися в середу вивчення англійської мови.

Найважливіший аспект, від якого залежить успішне навчання  - це комбінація всіх перерахованих факторів: дієва і інтерактивна методика, активна робота викладача і дитини, підтримка батьків у навчанні.

Вибираючи школу англійської мови EnglisHouse, ви можете бути впевненими, що результат не змусить вас чекати.

 

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог