Липнева спекотна знижка 🔥 ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на всі курси 🤩

Як правильно вибрати курси англійської для дітей дошкільнят

    Зміст статті:

icon lamp Пройти тест

Чому не варто економити сил і часу на вибір якісних курсів англійської мови для діток дошкільнят? Відповідь проста: в цьому віці важливо не тільки навчити предмету, але, що більш важливо, сформувати правильне ставлення до предмету, деколи на все життя. У цій статті ми ділимося важливими, на наш погляд, моментами, які і є ознаками якісних занять англійською для дошкільнят, і якими ви можете переконатися записавшись на наші курси онлайн англійської для малюків.

Правильно побудоване і організоване педагогічний простір! Важливо, що б викладач враховував вікові особливості дітей, піклувався про безпеку і комфорт малюків. А свідомий підхід до підбору матеріалів (візуальна, аудиальная, кинестетическая складові) забезпечать більш повне занурення в предмет і зроблять заняття цікавими та ефективними! Цікавим прикладом є авторська концепція школи Англійського в Дніпрі EnglisHouse - педагогічний простір "English Everywhere"

Енергійність, бадьорість і почуття гумору педагога! Відмінно, коли викладач легко і з гумором сприймає етапи пізнання у дітей, готовий відповідати по кілька разів на одні і ті ж питання; грати в улюблені ігри по кілька разів поспіль і так же легко «перемикатися», якщо гра не «йде»! Коли справа стосується дошкільнят, особисті якості викладача мають особливе значення! Крім методичної підтримки викладачам важливо мати підтримку психологів, які допоможуть зрозуміти діток і говорити з ними однією мовою! Як правило, у великих мовних центрах є відповідна підтримка.

В силу віку, дошкільнята ще не вміють концентрувати увагу тривалий період часу, але те, що потрапила в їх «поле зору» - вбирається, як вода в губку. Дотримуючись цього принципу - завдання повинні бути яскравими, і на одне-два дії. За часом кожне завдання займає 3-5 хвилин, тому насичений план уроку - один з ключових елементів якісного заняття! Так, в школі EnglisHouse викладачі знають і вчать особливості подачі матеріалу дітям 3-5 років і складають плани занять, базуючись на розумінні особливостей вікової групи!

Усі батьки хочуть, щоб діти росли здоровими! І дуже важлива частина кожного уроку - це зарядка або танець. Викладач - це один хлопців і він не пояснює російською, а показує і називає по-англійськи кожен рух. При тому важливо «веселиться» ефективно! Грамотно розроблена методична програма допомагає проводити час активно, весело і, головне, системно! Англійська мова для школярів в нашій школі побудована по налогічним принципам.

Сюрпризи і Wow-ефект. Саме в моменти, коли відбувається щось несподіване - наш мозок максимально включається. Це відмінно працює з малюками, адже для них чудеса всюди! Іграшка, яка «раптом оживе», дістати з шафи послання або непомітно постукати у віконце - елемент чарівництва просто незамінний!

Бажаємо успішних занять Вашим малюкам і віримо, що діти заслуговують на краще!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог