Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Англійська для дітей по Скайпу. Онлайн навчання для дітей

  Зміст статті:

 • Особливості онлайн-уроків англійської для дітей
 • Навчання дітей по Skype або Zoom
 • Поради, як правильно побудувати навчання дитини на уроках англійської онлайн від викладачів
 • Навички дитини перед тим, як розпочати вивчення англійської онлайн
 • Як правильно вивчати англійську онлайн та роль батьків у цьому?

icon lamp Пройти тест

Вже сьогодні знання англійської мови – одна з базових навичок, без якої важко уявити успішне майбутнє. А надалі ця тенденція тільки посилюватиметься, тому чим раніше ваша дитина почне засвоювати цю навичку, тим краще. Багато батьків замислюється, чи є певні переваги онлайн навчання. Перш ніж вибирати онлайн-курси англійської мови для дітей, слід розібратися в тому, як правильно побудувати дистанційне навчання.

Особливості онлайн-уроків англійської для дітей

На сьогоднішній день потенціал онлайн освіти вже значно більший, ніж просто можливість слухати лекції у мережі. Онлайн уроки (англійська по скайпу) практично не відрізняються від звичайних занять у школі. Навпаки, все більше учнів виділяють, що англійська мова для школярів в такому форматі їм подобається навіть більше. На це є низка причин:

 • менше часу на підготовку

Достатньо перейти до робочого місця і взяти з собою ноутбук та необхідне приладдя. Таким чином, у дитини є більше вільного часу для себе та своїх хобі

 • диджиталізація навіть уроці

Не для кого не секрет, що діти захоплені улюбленими гаджетами, але тепер є можливість показати їм інший бік роботи з ними

 • ефект нового

Школярі давно звикли до підручників, типових завдань у зошиті та біля дошки. Тим не менш, заняття онлайн знайомлять їх з новими платформами, інтерактивними дошками та флеш-картками, що викликає інтерес і бажання якнайшвидше це застосувати самому.

 • зниження психологічного навантаження

Доведено, що в онлайн-групах діти відчувають менше стресу при спілкуванні з однолітками, пропадає страх відповідати неправильно.

 • нові друзі

Діти набагато швидше знаходять контакти один з одним, продовжують спілкуватися і після занять. Вони без сорому обмінюються номерами телефону, оскільки вони вже є онлайн.

Навчання дітей по Skype або Zoom

За останні роки вчити англійську онлайн по Skype і Zoom для дітей стало дуже популярним. Школа EnglisHouse пропонує різні курси онлайн англійської для дітей:

 • загальний курс англійської для учнів від 3-х років та школярів будь-якого віку
 • курси з підготовки до ЗНО та міжнародних іспитів Cambridge Exams
 • курси з носієм мови у розвиток розмовних навичок.

Англійська для дітей онлайн проходять відеозв'язку з викладачем. У роботі ми застосовуємо як навчальні матеріали від відомих видавництв Cambridge, Oxford, Pearson, так і підручники з граматики власної розробки, які допомагають ефективно вивчати теми за допомогою таблиць.

Одним з важливих інструментів є онлайн платформа від Englishouse. Вона дозволяє студентам вивчати пройдений матеріал у інтерактивній формі. Викладач дає рекомендації по роботі в ході курсу, але студент також має можливість займатися самостійно.

Англійська скайп для дітей залежно від цілей курсу, рівня учнів та їх захоплень, можливо, навіть особистих переваг може містити різноманітні матеріали, які допоможуть швидше досягти поставленої мети і, при цьому, зробити навчання цікавим. Заняття завжди проходять з використанням демонстрації екрану.

Поради, як правильно побудувати навчання дитини на уроках англійської онлайн від викладачів

Однією з найбільш явних переваг навчання дітей англійської онлайн є те, що їм не потрібно нікуди їхати, вони перебувають у домашній обстановці. Отже, можна дозволити собі займатися без камери, влаштувавшись на зручному дивані та увімкнувши тиху музику на фоні. Тим не менш, вже через пару занять ви помітите, що ефективність занять знизилася до 0, а дитина воліє не вивчати мову, а подивитися улюблений серіал на Netflix.

Уникнути наведеної вище ситуації можна, якщо заздалегідь грамотно побудувати навчання дитини англійською онлайн. Ми склали кілька корисних рекомендацій, які варто взяти собі на замітку:

 • проведіть з дитиною невелику підготовку: розкажіть про графік занять, разом оберіть цілі та завдання, встановіть програму для відеодзвінків та навчитеся нею користуватися.
 • облаштуйте комфортне робоче місце для учня, нехай він підготує все потрібне. Переконайтеся, що дитина не постійно відволікатиметься на сторонній шум, телевізор, тим більше, заважатиме зосередитися.
 • радьте дитині займатися з увімкненою камерою, тому що це допоможе зберегти особистий контакт з викладачем та іншими учасниками групи, що дуже цінно в умовах онлайн.
 • допоможіть навчитися розділяти домашній час на розваги та навчання. Дуже важливо зберегти звичну для учня рутину: той самий час для підйому та відходу до сну, традиційні ритуали – сніданок, заняття, хобі тощо.
 • давайте дитині бути самостійним. Не означає, що не потрібно контролювати його успіхи, але поступово знижуйте рівень контролю. Одним з найважливіших навичок, які зараз цінуються найбільше – уміння самонавчати. Буде лише плюсом, якщо дитина вчитиметься цьому з раннього віку.

Навички дитини перед тим, як розпочати вивчення англійської онлайн

В EnglisHouse можна вибрати уроки англійської з скайпу для дітей будь-якого віку та рівня, тому навіть не маючи жодних знань мови, ви зможете впевнено почуватися на заняттях.

Приступаючи до онлайн занять, важливо підготувати дитину до роботи з комп'ютером. Насамперед, це стосується базової роботи з документами word та pdf. Викладачі завжди діляться корисними матеріалами з учнями, наприклад підручниками, таблицями. Крім того, постійно йде робота з аудіо- та відеоматеріалами, які теж потрібно вміти відкривати і, при необхідності, ставити на паузу та перемотувати вперед чи назад.

Також наші заняття проходять при використанні програм для відеодзвінків – Skype, Zoom, Google Meet. На старті навчання можна вибрати найзручніший для вас з викладачем варіант.

Перед першими заняттями варто заздалегідь навчити дитину користуватися обраною програмою. Найважливіші функції, які слід знати – це вміння переконатися в роботі мікрофона та відео, доступ до чату, демонстрація екрану, знання, як перейти в дзвінок за посиланням. Щоб закріпити знання, буде корисним здійснити пробний дзвінок із членом сім'ї або навіть вашим викладачем напередодні заняття.

Звичайно ж, ваш вчитель із задоволенням допоможе вам використовувати програму, якщо у вас виникнуть питання, коли ви починаєте свої заняття в EnglisHouse, але якщо ви познайомите дитину з програмою спочатку, він зможе зосередитися на 100% на своїх навчальних цілях і не доведеться турбуватися про вивченні нових технологій.

Як правильно вивчати англійську онлайн та роль батьків у цьому?

Під час онлайн навчання батькам та дітям важливо побудувати правильні навчальні відносини та проводити цей час максимально позитивно.

Для батьків важливо врахувати поради вивчення англійської онлайн для дитини:

 • беріть участь у навчанні дитини

Виявляйте залученість до процесу навчання. Викладачі EnglisHouse завжди підтримують зв'язок із батьками, діляться зворотним зв'язком після проведених занять, розповідають про успіхи, ставлять точки контролю. Батьки мають можливість динаміку роботи дитини на платформі. За будь-яких питань, завжди можна зв'язатися з викладачем і методистом школи.

 • працюйте над мотивацією

Під час занять допомагайте своїй дитині правильно визначити мету вивчення мови, поясніть користь від занять. Пам'ятайте, що процес вивчення мови не всім дається однаково легко, тому підтримуйте дитину незалежно від того, наскільки швидко видно результат. Похвала та заохочення стануть приємним бонусом.

 • показуйте особистий приклад

Ніщо так не мотивує студента, як особистий приклад батька. Почніть вивчати англійську разом із нею: вчіть нові слова чи фрази, змагайтеся у кількості пройдених тренувань на платформі, дивіться фільми, запитуйте пораду у дитини. Спостерігаючи за вашими перемогами та невдачами, дитина почуватиметься впевненіше.

 • не ставте завищених очікувань

Кожна людина індивідуальна, тому комусь потрібно більше часу та старанної роботи для того, щоб бачити прогрес. Часто батьки вже після перших занять сподіватися, що дитина в ідеалі заговорить англійською. Це докорінно не так, тому дайте дитині час адаптуватися, вивчити нове і потім він, безумовно, поділитися з вами своїми успіхами.

Навчання дітей онлайн англійської – дуже зручний, ефективний та вигідний спосіб отримання нових знань. Звичайно, самостійне онлайн навчання вимагає більшої мотивації та самоконтролю з боку дитини насамперед. Але якщо позначити чітку мету, визначити мотивацію, створити комфортне середовище навчання, то завдяки онлайн навчанню можна якісно отримувати нові знання та опанувати англійську мову.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог