Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Наш перший досвід — ми стали партнерами мережі магазинів "Varus"

Новини
14.01.2021

    Зміст статті:

Наш перший досвід — ми стали партнерами мережі магазинів "Varus"

Карантин показав усім нам, що онлайн-курси англійської мови — це супер зручна річ і ви з нами в цьому згодні. Тому, ми поспішаємо поділиться з вами чудовою новиною.

Ми відкрили новий формат співпраці — партнерську програму для співробітників та їх сімей/дітей. У школи англійської мови "EnglisHouse" з'явився перший партнер — мережа магазинів "VARUS". Тепер ВСI працівники компанії "VARUS" та їхні родичі можуть записатися на будь-який курс з англійської мови в нашій школі зі знижкою в рамках партнерської програми.

Найважливіше вкладення компанії — ставка на розвиток її співробітника. З цього, співробітники компанії "VARUS" отримують чудову можливість поліпшити свої знання англійської мови в школі "EnglisHouse", зануриться в круту атмосферу вивчення ненудного англійської онлайн - в індивідуальному форматі. Ніяких обмежень за віком.

Цією пропозицією можуть скористатися студенти будь-якої вікової категорії: дошкільнята, школярі, так і дорослі.

Особливістю навчання англійської мови в нашій школі, є те, що співробітники наших партнерів можуть вибрати для себе онлайн курси англійської для дорослих або для членів своєї сім'ї зручні дати і час для занять і навчатися вдома, в зручній і комфортній обстановці ще і з бонусами від "EnglisHouse".

Погодьтеся, як же здорово не виходячи з дому зануриться в світ англійської та з легкістю застосовувати його в робочих моментах і безумовно, в особистих цілях.

Як і всі наші студенти, співробітники наших партнерів проходять всі етапи початку навчання англійської мови. А саме: спершу відвідують пробне заняття на якому наші методисти підбирають їм програму відповідно до рівня володіння англійською мовою, індивідуальним аспектам, інтересам і найголовніше - цілям.

Школа англійської мови "EnglisHouse", є сертифікованим центром з підготовки до міжнародних іспитів Cambridge Exams. Наші програми розроблені на основі найефективніших методик і відповідно до визнаних світових стандартів. Основна мета полягає в тому, щоб кожен студент відчув максимальний прогрес в англійській мові, досяг бажаного рівня в очікувані терміни і подолав мовний бар'єр, з нами це зробити реально.

Крім усього, наші студенти отримують постійну онлайн підтримку від методистів і викладача протягом усього курсу і по його закінченні — сертифікат, що свідчить про рівень володіння англійською мовою від "EnglisHouse". Також мають можливість відвідувати різні додаткові тренінги і марафони, які націлені на відпрацювання навичок запам'ятовування слів, говоріння і граматики.

Англійська — це не данина моді. Англійська — це must have нашого часу.

Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти завжди активно використовували англійську мову і максимально практикували свою розмовну англійську. Тому, у студентів "EnglisHouse" завжди є можливість відвідувати бонусний Speaking Club з носієм мови. Це найкраща можливість, щоб прокачати свою англійську і отримати багато нової лексики і безумовно заряд мотивації і гарного настрою.

Ми дуже раді відкривати свої "двері" для нових клієнтів. Ми готові перевернути ваш світ і зробити його яскравішим. З нами ви досягнете своєї мети, адже ми гарантуємо вам результат.

Якщо ви ще не з нами, то зараз саме час, щоб змінити своє життя на краще.

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог