Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Як не порушити обіцянку вивчити англійську мову в 2020

Новини
06.04.2020

    Зміст статті:

icon lamp Пройти тест

2020 рік набирає обертів, і якщо в твоєму списку новорічних бажань був пункт: «Обов'язково вивчити Англійська мова», саме час перевірити орієнтири і мотивацію, що б в кінці року поставити собі впевнений плюс.

Отже, що потрібно, що б вивчити Англійська мова в Дніпрі на курсах, з репетитором або самостійно.

Перше. Пам'ятай, з чого ти почав, чому почав шукати курси навчання Англійської мови. Тобі хочеться отримати нову більш високооплачувану роботу? Відчувати себе впевнено в поїздках за кордон? Відвідувати міжнародні конференції та тренінги? Читати свіжі статті у своїй галузі, не чекаючи перекладів? Обери те, що зробить твоє життя краще. І тримай свої цілі перед очима, щоб не втрачати мотивацію. Пам'ятай, Motivation is what get you started.

Важливий момент: переконайся, що твій викладач на курсах англійської мови / репетитор знає твою мету навчання. Якщо він професіонал своєї справи - обов'язково врахує твої цілі в плануванні навчальної програми та підборі матеріалу.

Друге. Вивчення англійської мови - це процес, а не разова дія. Важливо правильно налаштуватися і грамотно організувати навчальний курс, так онлайн-курси англійської мови ідеально підійдуть для економії часу та поєднання роботи та навчання. У мовних центрах, як правило, з самого початку інформують студентів про тривалість курсів і очікуваних результатів в кінці занять. Якщо не розбивати матеріал на блоки, а процес навчання на періоди - студенти втомлюються, видихаються, і втрачають інтерес до предмету. Досвідчений викладач підкаже, на якому етапі краще зробити перепочинок, що б новими силами приступити до наступного рівня.

Так само процес навчання Англійської мови повинен враховувати і максимально відповідну тобі регулярність занять. Англійська мова має увійти в твою повсякденне життя, стати звичкою. Якщо Motivation is what get you started, то habit is what keeps you going. Ось кілька простих lifehacks які допоможуть тобі збільшить відсоток англійської в твоєму житті: в настройках усіх соціальних сторінок вибери англійську мову - вивчиш багато корисних і актуальних слів; старайся думати англійською - по дорозі в офіс, в спорт зал, магазин - промовляй те, що бачиш про себе англійською (спробуй, це дійсно хороша вправа); у кожного в смартфоні є діктафон. Як часто ти їм користуєшся? А для мовної практики він може дуже навіть стати в нагоді. Спробуй ввечері розповісти англійською мовою всі події за день, або висловити свої думки з приводу. Що це дасть? Записувати і слухати себе - дуже гарна вправа, що б зняти страх і сором - тобі буде звично чути себе англійською, до того ж, ти самостійно зможеш згодом відзначати поліпшення в твоєму розмовну англійську, а це +1 до мотивації і задоволення навчальним процесом.

Третє і останнє. Have fun! Зроби процес навчання цікавим для тебе! Дивись відео подкасти на тебе цікавлять, переводи улюблені пісні, знайди однодумців і устрій з друзями вечір англійської в улюбленому кафе, де пів години - годину все будуть говорити тільки англійською. Бракує ідей - звернися за порадою до викладача!

Твоя мотивація + правильно підібрані курси + особисті зусилля - це простий, але вірний рецепт, що б вивчити Англійська мова в 2020!

Також, у вас є можливість вивчати англійську закордоном, наприклад, приєднавшись на онлайн-курси англійської у Польщі!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог