Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Все що необхідно знати про ЗНО з англійської мови

Iспити
06.04.2020

    Зміст статті:

Проходження іспиту ЗНО є одним з найскладніших випробувань, які чекають кожного школяра в кінці навчального року. Зате нагорода дуже значна - можливість вступити без іспитів в бажані вузи країни. Давайте ж розглянемо докладніше, що таке ЗНО з англійської мови, що необхідно знати про іспит і що необхідно робити для успішної здачі ЗНО в Дніпрі.

Починаючи з 2018 року, школярі та вчителі зіткнулися з деякими інноваціями, які були впроваджені в структуру іспиту. Крім основних частин, які повторювалися з року в рік, додалася ще одна - сприйняття мови на слух або ж аудіювання.

Таким чином, іспит складається з таких основних частин:

  • сприйняття на слух. Включає в себе 16 завдань різних видів. На виконання цього завдання відводиться приблизно 30 хв.
  • читання. Суть даної частини полягає в читанні різних за темами і структурі текстів і виконанні супутніх завдань. Всього містить 22 питання.
  • використання мови. Дана частина спрямована на перевірку граматики і містить 20 завдань різних форм.
  • лист. Містить всього одне завдання відкритої форми. Або ж, іншими словами, твір.

Всього 59 завдань, на які відводиться 150 хвилин.

Як ми бачимо, перевірка рівня знань дуже різнобічна і багатогранна і вимагає значної підготовки. Що ж необхідно робити, щоб легко здати ЗНО з англійської та наблизитися до бажаної позначці 200?

1. Перевірка рівня англійської мови.

Для того щоб скласти успішний план підготовки, необхідно знати, який рівень англійської мови у студента на момент початку підготовки. Всі завдання на іспиті поділяються на два рівня складності - B1 і B2. Або ж іншими словами Intermediate (середній) і Upper-Intermediate (вище середнього). Студенти, які починають готуватися з рівня Pre-Intermediate або, тим більше, Elementary, повинні бути готові до того, що їм знадобитися як мінімум цілий навчальний рік для досягнення необхідного рівня знань. Правильно визначити рівень знань можна в спеціалізованих школах з вивчення англійської мови відвідавши курси англійської мови у Дніпрі.

2. Вибрати правильну школу.

Багато студентів при виборі між спеціалізованою школою або ж приватним викладачем, вважають за краще друге. Однак це не зовсім вірне рішення. Вибір приватного репетитора несе на собі певні ризики, такі як: неструктурована і хаотична програма, скасування занять у зв'язку з особистими обставинами викладача, відсутність достовірної інформації про його кваліфікації і рівень знань. Набагато правильніше і надійніше вибирати спеціалізовані школи з вивчення англійської мови онлайн та підготовці до іспитів, які вже давно існують на ринку і мають значний досвід в підготовці. У таких закладах вам можуть дати вичерпну інформацію про те, з чого складатиметься програма протягом року і надати консультацію з приводу навчальних матеріалів, необхідних для підготовки.

3. Проходити пробні тестування.

Найчастіше студенти за весь час підготовки проходять тільки одне пробне тестування, яке надають державні школи. Однак для якісного моніторингу результатів цього вкрай мало. Під час пробного іспиту студент має можливість потренуватися правильно розподіляти свій час і подолати психологічний дискомфорт перед самим іспитом. Рекомендується пройти хоча б кілька пробних іспитів протягом всього навчального року, і бажано один на початку підготовки, тоді здача реального іспиту пройде легко і без стресу. Пробні іспити ЗНО протягом навчального року в Дніпрі ви можете пройти і у нас, в EnglisHouse.

4. Поринути в англійський з головою.

Ще одним поширеним помилкою серед студентів є те, що підготовка до іспиту вкрай нудна і включає в себе тільки підручники, зубріння і диктанти. Однак це зовсім не так! Для того щоб дізнатися мову, одних підручників мало. Необхідно використовувати всі доступні джерела. Почніть з того, що переведіть мову всіх гаджетів на англійську мову. Не відмовляйте собі в задоволенні подивитися улюблений серіал, але робіть це англійською з субтитрами. Це ж стосується фільмів. Проговаривайте про себе назви оточуючих вас предметів англійською мовою. Переглядайте інтерв'ю з вашими зарубіжними кумирами англійською. Прослуховуючи улюблені пісні, роздрукуйте скрипт і стежте за текстом. Адже запам'ятовується краще те, що дійсно цікаво! І звичайно найефективнішим є спілкування з безпосередніми носіями мови. Якщо ви не буваєте за кордоном кілька разів на рік, зробити це ви можете в спеціалізованих школах з вивчення англійської мови.

5. Мотивація.

Навчання не може бути успішним, якщо немає бажаною і привабливою мети. Не потрібно вивчати мову тільки для здачі іспиту, навіть такого важливого, як ЗНО. Пам'ятайте, що англійська може відкрити для вас цілий світ. Під час вивчення уявляйте собі країни, в які поїдете і зможете вільно спілкуватися англійською. І все вийде!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог