Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Перехід з дошкільнятами в online

Iспити
30.03.2020

    Зміст статті:

icon lamp Пройти тест

У процесі такого різкого переходу на онлайн курси англійської, ми зіткнулися з тим, що найбільший виклик відчувають саме перед дошкільнятами та їх батьками.

Тому, ми хочемо поділитися своїми рекомендаціями, які допоможуть зробити перший досвід online заняття успішним, тобто дитині сподобалося.

1) Якщо раніше у дитини не було досвіду спілкування пo Skype або Zoom, то обов'язково за пару днів до першого заняття порадуйте родичів своїм дзвінком і обов'язково з відеокамерою. Нехай дитина зрозуміє принцип роботи камери, чату, поставить своє фото на аватарку ....

2) Зробіть затишним місце для занять, а саме:

  • посадите улюблену іграшку на стіл ( "Мишка" теж цікаво займатися)
  • коробочку з невеликими іграшками - камінчики, машинки, лялечки. Діти люблять показувати свої речі, а викладач зможе їх використовувати в роботі через різні завдання: опиши, вгадай, відповідай на питання, робота з приводами
  • поставте пляшечку з водою
  • альбом і олівці теж повинні бути під рукою
  • подушка і легкий плед додасть відчуття безпеки
  • передбачте можливість прибрати стілець для можливих активностей перед монітором

3) Найбільш Важливий пункт !!!! Або все пропало) Попрацюйте зі своїми очікування з поведінки дитини при записі на курс "англійська для дітей онлайн". Тут вам знадобиться досвід спостереження за дитиною в момент дзвінка родичу online. Швидше за все дитина буде сповнений емоцій, активний, періодично підхоплюватися, щоб щось принести і показати, що не усидливий. Це нормально - будьте готові, що під час першого уроку онлайн малюк буде вести себе також. І втручатися в цей процес - це заважати дитині отримувати задоволення від спілкування, а значить і заняття. Ваше завдання як батька під час уроку - стежити за безпекою і технічною роботою програми. З іншими завданнями дитина, як правило, може впоратися сам або в крайньому випадку звернутися за допомогою до вас. Ви ж знаєте, як розбудовуються діти, а іноді і зовсім відмовляються далі щось робити, коли ви в хвилину свого нетерпіння їм допомогли, а вони хотіли САМІ)

4) Навчіть дитину спілкуватися з навушниками і без, для того, щоб під час танцювальних і рухових завдань можна було зняти навушники і вивести звук через комп'ютер і танцювати з задоволенням. Також відмінно допомагають у цьому питанні бездротові навушники. І, звичайно, це ваш час познімати короткі відео для соц. мереж і родичів.

5) Щоб допомогти малюкові концентруватися на моніторі, часто відмінно допомагає пластилін, маса для ліплення, маленький м'ячик-масажер, грудочку паперу ... Запропонуйте непомітно взяти в руки їх малюкові і його активність попрямує в руки, а голова буде вільна і включена. Навіть якщо дитина не завжди дивиться в монітор, то він відмінно все чує і Працює.

Мудрості, терпіння і успішного першого досвіду, так як другий шанс вам можуть і не дати)

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог