Займайся удвох за ціною одного! 👉 ТИСНИ та отримай найкращу пропозицію для пари! 🤩🔥

МЕ з англійської мови зарахувати за ДПА в 9 та 11 класах

Iспити
30.03.2020

    Зміст статті:

Друзі, хочемо повідомити Вам, що МОН оприлюднив перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких учні 9-х та 11-х класів можуть зарахувати як оцінку ДПА з іноземної мови. Зокрема, з англійської мови зараховуються іспити IELTS, TOEFL & Cambridge Exams?

Вперше визначено кількість балів (оцінку), яку повинен набрати учень для зарахування сертифіката як оцінки ДПА. Якщо рівень відповідає необхідному, то в документ про освіту виставляється 12 балів за атестацію з іноземної мови ?

Разом з тим необхідно підкреслити, що міжнародні сертифікати мовних іспитів не зараховуються як оцінка за ЗНО.

Учням 9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, а для класів з поглибленим вивченням - В1 і вище. Сертифікат або диплом повинен бути отриманий до дня проведення атестації ? ?

Учням 11-х класів, які вивчають іноземну мову на рівні стандарт, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня B-1 і вище, а для класів з поглибленим вивченням іноземних мов - В-2 і вище. Сертифікат або диплом повинен бути отриманий до дня проведення атестації.

? З більш детальною інформацією по іспитів і можливістю зарахування результатів міжнародних іспитів як оцінку ДПА для учнів 9х і 11х класів можна ознайомитися на офіційному сайті МОН України:

https://mon.gov.ua/ua/news/yaki-rezultati-mizhnarodnih-movnih-ispitiv-mozhna-zarahuvati-yak-ocinku-dpa-v-9-mu-ta-11-mu-klasi-oprilyudneno-spisok?fbclid=IwAR0wUmMtCJ1hiqQqJSBCl39ef2kjvB5fb8JWdcgaYRgF5Wp_cG4gvlj6Vxc

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог