Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Курс підготовки до ЗНО з англійської мови: особливості

Iспити
23.09.2021

  Зміст статті:

 • Програма підготовки до ЗНО з англійської мови
 • Підготовка до ЗНО з англійської для випускників шкіл і старшокласників
 • Як підготуватися до ЗНО з англійської?
 • Як здати ЗНО з англійської мови?
 • Які завдання будуть на іспиті ЗНО з англійської мови і що опрацьовується на курсах?
 • Як підготуватися до аудіювання на ЗНО з англійської мови?
 • Як підготуватися до письмового завдання на ЗНО?

icon lamp Пройти тест

 

У минулому навчальному році 77 учнів займалися за програмою підготовки до ЗНО з англійської мови в нашій школі!

Ми дуже раді за наших студентів, які отримали супер результати!

Підготовка до ЗНО — серйозний етап, але з EnglisHouse цей процес стане легким і цікавим. Ми пропонуємо ефективний і захоплюючий курс, який сприяє максимальному розвитку мовних навичок.

Програма підготовки до ЗНО з англійської мови

На нашому курсі з підготовки до ЗНО з англійської вас чекає:

 • спеціалізована програма відповідно до рекомендацій Міністерства освіти України
 • комунікативний підхід в навчанні
 • зручний графік занять
 • інтерактивна англійська на власній платформі
 • використання digital ресурсів в процесі навчання


Підготовка до іспиту може проходити в будь-якому офісі EnglisHouse, ми пропонуємо навчання в групах від 3 до 5 учнів, в міні-групах (2 учні) і індивідуально. Існує також можливість навчання online індивідуально.

Якісна підготовка до ЗНО з англійської мови включає в себе не тільки якісну підготовку до тесту, а й підвищення рівня англійської в усіх аспектах. На програмі активно формуються стійкі екзаменаційні і академічні навички, що дозволить в майбутньому дитині легко справлятися з випробуваннями і тестами різних рівнів.

Підготовка до ЗНО з англійської для випускників шкіл і старшокласників

На заняттях в нашій школі учні:

 • вивчають необхідні лексичні та граматичні теми
 • розвивають навички письма та аудіювання
 • детально розбирають завдання і тести, характерні для ЗНО.

Терміни підготовки до ЗНО з англійської мови індивідуальні і залежать від початкового рівня учня. Якщо рівень B1-B2, приступити до курсу підготовки можна на початку навчального року 11 класу. З більш низьким рівнем підготовку краще розпочати на початку 10го класу, так як програма підготовки до ЗНО включає в себе не тільки якісну підготовку до тесту, а й підвищення рівня англійської загалом, приділяючи увагу всім аспектам.

Для того, щоб допомогти учневі впоратися зі стресом під час здачі ЗНО, а також для контролю прогресу в процесі навчання, ми періодично проводимо пробні тестування, за результатами яких методист школи дає ґрунтовний фідбек як викладачеві, так і батькам. А учні можуть зануритися в атмосферу тестування, визначити стратегії проходження завдань на час, ефективніше підготуватися до іспиту.

Всі наші вчителі проходять обов'язкові щорічні тренінги, які проводять наші методисти відповідно до всіх оновлень, які вводять в навчальну програму з підготовки до ЗНО, щоб забезпечити кращу підготовку і отримати максимальний бал на іспиті.

Підготовка до зно з англійської мови в Дніпрі або онлайн в нашій школі — це сучасно і ефективно!

Як підготуватися до ЗНО з англійської?

Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) — вирішальний момент у житті абітурієнта, адже від його результатів залежить не тільки можливість вступу до бажаного ВНЗ, а й навчання на бюджетній основі. Багато хто може зіткнутися з труднощами при підготовці до ЗНО з англійської, оскільки рівень викладання іноземної мови в школі здебільшого недостатній, а програма не спрямована на необхідну спеціальну підготовку до формату іспиту.

Залежно від рівня знань підготовка до ЗНО з англійської мови займає від 1,5 до 2 років. Перед початком занять важливо детально ознайомитись із програмою ЗНО, а саме – з вимогами. Також важливо визначити свій рівень за допомогою пробного тестування. В EnglisHouse можна записатися на Безкоштовне Вступне Заняття, за результатами якого методист складе програму навчання. Є можливість записатися на онлайн курси англійської мови, та проходити підготовку до ЗНО онлайн.

Курси підготовки до ЗНО передбачають:

 • постійний педагогічний контроль;
 • використання матеріалів від видавництв Cambridge та Pearson;
 • вичерпне пояснення матеріалу, робота над поширеними помилками;
 • робота з тестами ЗНО;
 • додаткова практика на онлайн-платформі;
 • відвідування тренінгів та воркшопів;
 • проходження пробного тестування із зворотним зв'язком від методиста.

Як здати ЗНО з англійської мови?

Для того, щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій обстановці ЗНО, почніть готуватися до тестування заздалегідь. Зверніть увагу на такі рекомендації:

 1. Виберіть центр підготовки. В EnglisHouse є спеціалізовані курси, які забезпечать якісну підготовку для успішного складання ЗНО.
 2. Тренуйтеся. Перед офіційним тестуванням слід виконувати якнайбільше опублікованих тестів - просто заради тренування, наприклад, проходити тести ЗНО онлайн. Ці тренування не тільки знайомлять з типовими конструкціями тестових завдань, але й дають вам інший досвід – самоспостереження та оптимальну саморегуляцію під час тестування.
 3. Запишіться на тестове тестування. Це найбільш ефективний спосіб, щоб поринути в атмосферу іспиту та попрацювати із завданнями з огляду на обмеження часу. В EnglisHouse пробні тестування проходять прямо в офісах, після них методисти дають зворотний зв'язок та свої рекомендації батькам та студентам.

Які завдання будуть на іспиті ЗНО з англійської мови і що опрацьовується на курсах?

ЗНО англійською триває 150 хвилин. За цей час максимально можна набрати 72 бали.

Тестування поділено на чотири окремі частини:

 1. Аудіювання (Listening) – 16 завдань, максимум 16 балів. Відповіді вносяться до бланку відповідей А.
 2. Читання (Reading) – 22 завдання, максимум 22 бали. Відповіді вносяться до того ж бланку відповідей А.
 3. Використання мови (Use of English) – 20 завдань, максимум 20 балів. Відповіді цієї частини також переносяться до бланку відповідей А.
 4. Лист (Writing) – 1 завдання відкритого типу, яке потрібно написати на бланку відповідей Б. Бездоганне виконання завдання може принести 14 балів.

Загалом учасник іспиту виконує 59 завдань різного типу. Найпоширеніші з них:

 • вибір однієї правильної відповіді (з 3-4 варіантів);
 • визначення правдивого та неправдивого твердження (true або false);
 • вибір відповідностей (заголовків з текстами, фраз/ситуацій з текстами/оголошеннями, питань з відповідями);
 • заповнення пропущеної інформації (це можуть бути речення / їх частини, слова / словосполучення);
 • завдання відкритої форми.

Програма підготовки до ЗНО передбачає комплексну роботу над граматичними та лексичними темами, матеріалами, які необхідні для успішного складання іспиту. В рамках курсу триває постійна робота з автентичними матеріалами та актуальними тестами ЗНО. На програмі активно формуються стійкі екзаменаційні та академічні навички, що дозволить у майбутньому дитині легко впоратися з випробуваннями та тестами різних рівнів. Щоб допомогти учневі впоратися зі стресом під час здачі ЗНО, а також для контролю прогресу навчання, ми проводимо пробні тестування, за результатами яких методист школи дає ґрунтовний фідбек як викладачеві, так і батькам.

Як підготуватися до аудіювання на ЗНО з англійської мови?

Аудіювання займає 30 хвилин від загального часу, відведеного на ЗНО. Воно складається із трьох завдань різного рівня складності (від Elementary до Upper-Intermediate). Нижче наведено 3 ключові поради, які допоможуть вам оптимізувати вашу підготовку до ЗНО:

 1. Визначте ключові слова. Завдання призначені для перевірки вміння студента зрозуміти загальний зміст того, що сказано, та вибрати відповідь, що відповідає цій інформації. Важливо вміти проводити паралелі між різними формулюваннями того самого сенсу. Але часто трапляються слова чи фрази, які можуть відволікати. Основний "лайфхак" - правильно визначити ключові слова питання, щоб потім вибрати правильний варіант.
 2. Сконцентруйтеся на питанні. Не лякайтеся, якщо не знаєте перекладу кожного слова, намагайтеся сконцентруватися на питаннях. Не чекайте, що варіант відповіді звучатиме саме так, як у тексті: звертайте увагу не на слова, а на значення того, про що йдеться, інакше кажучи, головне – зрозуміти ідею виразу/речення.
 3. Постійна практика. Зараз є багато сайтів, які пропонують слухати тексти онлайн. Нерідко аудіо можна завантажувати на комп'ютер. Тексти розділені за рівнем складності, а деякі веб-сайти пропонують питання до текстів. Наприклад: www.esl-lab.com, www.podcastsinenglish.com та www.listenaminute.com.

Як підготуватися до письмового завдання на ЗНО?

Лист до друга — це неформальний лист і такі листи ми пишемо добре знайомим людям. Попри це, лист слід виконувати відповідно до прийнятої структури. Щоб краще її запам'ятати, важливо приділяти увагу практиці.

Також, наводимо деякі рекомендації, які допоможуть вам впоратися з роботою на максимальні бали:

 • Якщо ви пишете листа, використовуйте вигадані імена. За умовами тестування робота має бути анонімною;
 • Текст листа обов'язково має бути структурований за абзацами;
 • Для того, щоб текст листа був більш однорідним та логічним, використовуйте слова-зв'язки (Well, By the way, Anyway, What's more тощо);
 • Тон листа має бути доброзичливим;
 • Звертайтеся до "друга" на ім'я, не вказуйте прізвище;
 • Використовуйте розділові знаки, наприклад, знак оклику, щоб показати, що ви відчуваєте (ентузіазм, шок, захоплення і т.д.);
 • У неформальному листі допускається використання скорочених форм дієслів, наприклад can't, don't, it's і тд.
Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог