Підтягни англійську за літо ☀️ ТИСНИ зараз та отримай 1000 грн на навчання! 🎁

Cambridge exams - що це і навіщо їх здавати?

Iспити
06.04.2020

    Зміст статті:

icon lamp Пройти тест

Напевно, ви вже чули такі абревіатури як Starter, Movers, Flyers, KET, PET, FCE, CAE - це найпоширеніші міжнародні іспити від міжнародної організації https://www.cambridgeenglish.org/, які визначають рівень знань за міжнародними стандартами. потрібно дитині готуватися і здавати Cambridge exams? Однозначно Так!

Розглянемо аргументи:

  1. Наявність сертифіката дозволяє відстежити свій прогрес і працювати на результат. Так як до рівня Upper всі родичі і знайомі схильні оцінювати англійська дитини за здібностями переводити пісні в машині з англійської та вільному))) спілкуванням за кордоном, як правило, в Єгипті і Туреччині)))
  2. Вместе з сертифікатом у дитини підвищується самооцінка: його англійська тепер оцінює не тільки шкільний учитель, але представник міжнародної організації Cambridge English. І якщо дитина ніяк не може отримати у шкільного вчителя 10, тому що не ходить до нього на додаткові ...- з сертифікатом це вже не так важливо)))
  3. Ще один плюс наявність сертифіката: для участі в будь-якій міжнародній програмі навчання, стажування або еміграції необхідна наявність сертифікату IELTS чи TOEFL. Все Cambridge Exams - це підготовчі іспити схожі за структурою на IELTS чи TOEFL. Досвід здачі Cambridge Exams грає у великий плюс і дозволяє легко і успішно готуватися і здавати вже дорослі іспити.
  4. Міжнародний сертифікат це бонус для Батьків: на такі важливі питання як "" Моя дитина знає англійську? "", "" А чому в #EnglisHouse Ви ставите 10-11, а в школі 8-9 і чи варто переживати з цього приводу? "" у Вас буде відповідь у вигляді Official Certificate від Cambridge English.
  5. І, звичайно, палаючі очі Дитину, який виходить з іспиту задоволеним собою і переступив свої хвилювання вирішують питання мотивації при подальшому навчанні.

Приєднуйтесь також на онлайн курси англійської, щоб вивчати англійську у зручному форматі з будь-якого куточку світу!

Записатися на безкоштовний урок
Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Блог